Master of Science (rozšíření)

Všeobecné informace

Popis programu

Kurz obsahuje povinnou jádro odborných předmětů souvisejících s všech vědních oborů. Subjekty v jádru poskytují páteř dovedností důležitých pro profesionální vědce, ať už podílejících se na výzkumu, vědy podniky, průmyslová odvětví a vládní organizace. To jsou dovednosti, komunikace, kritická analýza, projektové řízení a inovace a komercializace. Profesionální vlákno je doplněna výběrem rozsáhlé studie v konkrétní oblasti vědy nebo matematika disciplíny, nebo v řízení vědy. Studenti mají také možnost podniku výzkumného projektu, s výhradou schválení ze strany fakulty. Pro studenty s vhodnými úrovně dosažení zvažuje výzkum míru, tento kurz poskytuje cestu k PhD. Klauzurní volitelných umožňuje studentům, aby doplnily své stávající dovedností pomocí na míru předměty z příbuzných oborů v celé zdravotnictví, strojírenství a obchodu.

Kurz poskytuje absolventům s analytickými nástroji a disciplinární znalostí, v kombinaci s kreativními, logické přístupy k řešení problémů a odborných dovedností, které umožňují v reálném světě uplatňování vědy jako je projektové řízení, řízení duševního vlastnictví a komercializace.

Kariérní možnosti se liší v závislosti na hlavním vybrán, ale všichni absolventi školení v profesionální atributy, které zaměstnavatelé hledají. Dovednosti naučil rozšířit profesní obzory a zlepšit vyhlídky na povýšení v rychle se vyvíjejících vědeckých profesích. Absolventi všech velkých společností může rovněž přistoupit ke kariéře v oblasti výzkumu po vstupu do PhD. Absolventi biomedicínského inženýrství dur jsou dobře připraveni na kariéru v oblasti zdravotnických prostředků a biotechnologických firem, vládní politika a regulace, nemocnic a výzkumných organizací, kde je vyžadována schopnost kombinovat biologie a technických znalostí a dovedností. Absolventi mořské vědy a management dur můžete pokračovat v kariéře po celém světě v soukromých a veřejných organizacích, nebo jako soukromé konzultanty v oblastech, jako je politika a zachování, rybolov, udržitelnosti a životního prostředí, posuzování vlivů, cestovní ruch a vzdělávání. Forensic Science hlavní absolventi mohou mít pozice v policejních forenzních laboratořích, státní a federální agentury vymáhání práva, správy a soukromých soudní nebo drog detekčních laboratoří, zvyky a organizací na ochranu hranic a agentury na ochranu životního prostředí. Absolventi matematických a statistických modelování dur lze očekávat uplatnit své logistické, statistické a modelování dovednosti v kariéře v široké škále různých organizací a průmyslu, včetně bankovnictví a finančnictví, zdravotnictví, informační technologie a výzkum trhu. Kariérní možnosti pro lékařské biotechnologie významných absolventů jsou vedoucí pozice v oblasti veřejného zdraví jednotek, nemocnice nebo vládních útvarů, nebo jako politických analytiků a konzultantů, které poskytují spojení s institucemi, jako jsou zdravotní oddělení státní správy. Absolventi mohou rovněž pokračovat v manažerských pozicích v diagnostických zdravotnických laboratořích, nebo ve farmaceutických a biotechnologických společností.

Poslední aktualizace Dub 2015

Informace o škole

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Čtěte více

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Méně