Master of Science (MS) v oblasti financí

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Science (MS) v oblasti financí

&nbsp

Master of Science (MS) v oblasti financí, je určen pro kvantitativní a komplexní vyšetření v oboru finance. Studenti budou předem prostřednictvím firemních financí, investic a tržní nástroje a institucí. Kromě toho budou studenti zažívají významné expozici na podporu celoroční práce v úzce související oblasti účetnictví a ekonomiky. Capstone zkušenost propojit hlavní finanční témata a představit studenty literatury a jejich rozbor, vztahujících se k oblasti. Po komplexním posouzení pole mohou studenti vybrat si volitelné předměty uspokojit jejich specifické profesní cíle.

&nbsp

Program osnovy


MS v financí vyžaduje úspěšné dokončení 36 hodin úvěru včetně 27 požadovaných kreditních hodin a 9 kreditních hodin volitelných.


Následující kurzy jsou potřebné pro MS v oblasti financí:

 • BUSN 6070 Manažerské účetnictví
 • BUSN 6120 Manažerská ekonomika
 • FINC 5000 Finance
 • FINC 5210 Investice
 • FINC 5810 kapitálové rozpočtování a korporátní investice
 • FINC 5830 institucí a finančních trhů
 • FINC 5840 Mezinárodní finance
 • FINC 5880 Pokročilé Corporate Finance
 • FINC 6290 finanční strategie


Kromě toho budou studenti dokončili 9 hodin úvěru pro gradu jedl volitelných (= 3 kurzy).

&nbsp

Předpoklady:

 • BUSN 5600 účetní teorie a praxe
 • BUSN 5620 Současná ekonomická analýza
 • BUSN 5760 aplikované statistice podnikání

&nbsp

Poznámka: Program předpoklady mají být splněny před zahájením kurzu práce na MS v oblasti financí pro ty studenty, kteří nemají ukončené podmiňující předměty (nebo odpovídající ekvivalent) do pěti let od vstupu do programu a že dosáhl stupeň B nebo lepší. Je-li předpoklad approprate obsah kurzu byl dokončen delší než pět let před vstupem do programu, bude ministerstvo umožní zrušení, pokud student prokáže jejich znalost oblasti obsahu úspěšným ukončením prominutí zkoušky. Předpokladem kurzy BUSN 5600 a 5620 BUSN nemůže počítat jako volitelné v 36 hodin úvěru MS v oblasti financí.

&nbsp

Více informací na: http://www.webster.ac. u / business-a-management / master-sci-ms-finance

Poslední aktualizace Říj 2011

Informace o škole

With its home campus in St. Louis, Missouri (USA), Webster University is a worldwide institution committed to delivering high-quality learning experiences that transform students for global citizenshi ... Čtěte více

With its home campus in St. Louis, Missouri (USA), Webster University is a worldwide institution committed to delivering high-quality learning experiences that transform students for global citizenship and individual excellence. Founded in 1915, Webster offers undergraduate, graduate, and MBA degree programs, as well as a global network of more than 100 campuses in 8 countries (Austria, China, Ghana, Greece, Switzerland, Thailand, The Netherlands, United States) on 4 continents. Its 20,000-plus student population represents almost 150 nationalities. Webster is one of the most diverse and global universities in the world. Méně