Master of design

Všeobecné informace

Popis programu

Fakulta architektury

Fakulta architektury byla založena před 90 lety. Zpočátku existoval jako oddělení architektury v Fakulty výstavbě ve státní akademii Oil. Jako výsledek oddělení katedry architektury Stavební fakulty z vznikla Fakulta architektury v roce 1968. Hlavním cílem vědeckých a experimentální činnosti v architektuře a designu specialit je zaměřen na získání plánovacího procesu. Specialisté jsou školeni v každém oboru na bakalářských, magisterských a doktorských stupňů. Absolventi fakulty může dělat svou aktivitu ve architektonické, urbanistické, environmentální design, restaurování památek, designu atd.

Informace o fakultě

Fakulta architektury vždy lišil od ostatních architektonických fakult, které vyučují v jiných univerzitách. Fakulta vlaky specialisty na bakalářských a magisterských. Většina profesorů a učitelů zaměstnanci jsou dobře - známé odborníky a vědci v oblasti městského plánování, projektování, restaurování památek v naší republice. Přidruženým členem NASA, 12 lékařů architektury, 17 profesorů, 33 Lékaři filozofie v architektuře, docent učí na fakultě. Dva z nich jsou "Shohrat" vítězů, 12 ctění architekti a jeden z nich byl oceněn Státní cenou Republiky.

Tam jsou 122 členové fakulty: 21 profesorů, doktor filozofie v architektuře, docent, ředitel školy a učitele.

Studium na fakultě

Žadatelé, kteří jsou ochotni vstoupit do fakultu, musí zúčastnit přijímacích zkoušek pořádaných vstup státního výboru pro studenty po volbách způsobilosti a vzít zkoušku na kreslení a kreslení. Studie jazyky jsou ázerbájdžánské, rusky a anglicky.

Architektura a design speciality architektonických fakultě v bakalářských a magisterských pro různé obory na stavební a plánovací odvětví.

MAGISTERSKÝ TITUL:

Architektonický obor:

  • Architektura budovy a zařízení
  • urbanismus
  • Rekonstrukce a restaurování architektonických památek a
  • krajinná architektura

Design obor:

  • Design a technická estetika

spolupráce pole

Spolupráce je implementován v pokusných a vědeckých oblastech s Republikového výboru pro urbanismus a architektury, Ministerstvo krizových situací Ázerbájdžánské republiky, Ministerstvo kultury a cestovního ruchu Ázerbájdžánské republiky, Baku City výkonné moci státu historické - architektonické rezervace "Icheri Sheher", Architectural a umění, Archeologické instituce National Academy of Sciences, "Azerberpa" vědecký výzkum a projektového ústavu, non - vládní organizace o architektuře a designu.

Oblasti výzkumu

Vlastnosti bytové architektury Baku, kompozičních norem Ázerbájdžánu architektury v XI - XVII, formování kulturní - systémů sociálního zabezpečení služeb cestovního ruchu a rekreace zón Ázerbájdžánu, vznik zahrady a plánování parku Ázerbájdžánu měst, organizaci místa na architektonických komplexů nacházejících se v areálu krajina města Baku, uměleckých a architektonických plánovacích metod City prostředí (příklad Baku), stavebním vývojem plánování průmyslových podniků na město Sumgayit, architektonické plánování rozvoje bytové výstavby velkých městech Ázerbájdžánu (1920 - 1990), Dějiny Ázerbájdžánu architektury (od starověku po současnost) atd.

Asi 50 příruček a učebnic byly zveřejněny v fakulty.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium