Master of Business Administration

Marriott School of Management, Brigham Young University

Popis programu

Read the Official Description

Master of Business Administration

Marriott School of Management, Brigham Young University

BYU MBA program je z velké části financován z Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů-svatých. Naše vedoucí Církve jsou dychtiví k vývoji budoucích vůdců. Jejich sponzorství vytváří jedinečné povinností a příležitostí. Kromě výroby vynikajícím absolventům vyhledávaný předními společnostmi, se snažíme prosazovat na celém světě poslání církve, která je k lepšímu životu výukou a uplatňování evangelia Ježíše Krista. Jsme přesvědčeni, že rozvoj globálně-zlobil se vedoucí podniku prospěch církve a světa vůbec. Stejně tak jsme zjistili, že manažeři osvícen pravdy evangelia a inspiroval se o ně podělit, jsou účinnější v čistě profesionálním smyslu.

Vedle naší jedinečné poslání, nabízíme vynikající manažerské vzdělání nejvyšší hodnoty. BYU je známý pro jeho nízké školné MBA. Rovněž se uznává, nicméně, pro vysokou kvalitu svých programů MBA. Kombinace vysoké kvality a nízkých nákladů je poháněl nás až na vrchol žebříčku obchodní školy, které se zaměřují na hodnoty - to, co dostanete za to, co investovat. Podle tohoto měřítka, věříme, že BYU MBA program je mezi nejlepší na světě.

Osnovy

Marriott MBA program poskytuje komplexní řízení školství, které připravuje studenty na odborné vedení a vedoucích rolích. Programu osnov vystavuje studentům základní manažerské disciplíny, pak posiluje tyto zásady s praktickými pole-studium projekty - interaktivní přístup ke vzdělávání, řízení, která se váže k poznání zkušeností.

Ztuhlost všech MBA hlavní připravují studenty, aby splňovaly požadavky scénářů real-svět řízení s originalitu a invenci. Studenti opustit Marriott škola s dovednostmi ovlivnit zásadní změny ve světě trhu, schopnost myslet na jejich vlastní, a silný smysl pro odpovědnost vůči společnosti, a ke světu.

Chcete-li získat univerzální a inovativní obchodní dovednosti, studenti účastní integrovaného programu, který nabízí širokou základnu obchodních principů. Poté, co vzal povinných předmětů v základní obchodní obory (finance, marketing, výroba / provoz, a organizačního chování a lidských zdrojů), studenti se mohou zaměřit na jeden z několika velkých společností: Finance, Marketing, Supply Chain Management, Organizační chování / lidských zdrojů, rozvoj produktů , nebo PhD (pro uchazeče o získání titulu PhD za titul MBA). Zvláštní důraz pomáhá studentům získat odborné znalosti v určeném oboru volby, které poskytují příslušné dovednosti potřebné k úspěchu v jejich praxi a zajistit na plný úvazek zaměstnání po absolvování programu MBA.

MBA Majors

  • Finance
  • Marketing
  • Dodavatelský řetězec
  • Organizační chování / Lidské zdroje
  • Product Development

MBA Nezletilí

  • Podnikání
  • International Business
  • Strategie

Společných titulů

JD / MBA Joint Degree

J. Reuben Clark Law School a Marriott School of Management schválila úpravu, podle kvalifikovaného studenti mohou vydělat společných titulů ze dvou škol ve čtyřech letech na plný úvazek postgraduální studium. Studenti si mohou vydělat Juris doktora (JD), a to buď Master of Business Administration (MBA), Master veřejné správy (MPA), nebo Master účetnictví (MACC).

M BA / MS - Product Development Program
Program MBA se připojil s strojní a výrobní inženýrství oddělení nabídnout společný program v Product Development (PD), což vede k Master of Business Administration (MBA) a Master of Science (MS) stupňů. Program trvá v průměru 3 roky.

Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
2 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Provo, Utah
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Provo, Utah
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu