Master of Arts

Všeobecné informace

Popis programu

Master of Arts

Master of Arts zahrnuje pokročilé studium v ​​předmětu Arts a je určen pro ty, kteří chtějí prohloubit své znalosti o tomto tématu. Stupeň také podstatnou složku nezávislého výzkumu. Master of Arts třeba vzít v rámci Fakulty umění a společenských věd a Fakulty Maorů a původních studií.

Master of Arts v rámci Fakulty umění a společenských věd

Hledáte schopnost kriticky myslet a komunikovat dobře? Master of Arts (MA) z oblasti Waikato vás naučí schopnosti pracovat samostatně a vidět velký projekt až do jeho dokončení. To jsou vlastnosti, které jsou velmi vyhledávané ze strany zaměstnavatelů.

Zapsat do MA vám dává možnost zapojit se do samostatného (ale pod dohledem) výzkumu v jedné nebo více z širokého sortimentu umění předmětů. Promovat s MA nabízí vstupní brána do vyššího stupně výzkumu nebo na širokou škálu kariéry.

Master of Arts v rámci Fakulty Māori a domorodých studií

Uznání Maori jako úředního jazyka Aotearoa byl doprovázen potvrzením o otázkách tangata Whenua v rámci komunity a společnosti jako celku. Schopnost být plynulý v obou Māori a angličtině se stává stále důležitější v rámci řady odborných oblastí. Mezi tyto oblasti patří: vývoj Iwi / Hapu, školství, zdravotnictví, výzkumu, média, vládu a cestování a turistika.

Můžete si vybrat z následujících témat: Maorština / Te Reo Māori, Maori kulturních studií / Tikanga Māori, Māori Mediální a komunikační.

Průmysl Připojení

Programy v rámci MA hostitelských sítí a vztahů s celou řadou národních a mezinárodních průmyslových subjektů. Patří mezi ně, sektor širší vzdělávání (zejména u středních škol), jazykových a kulturních skupin, kreativní, divadelní a divadelních skupin, zastupitelských úřadů, vlády, obchodních organizací, historických organizací, mezinárodních organizací a průmyslových a profesních skupin nebo organizací.

Hudební a divadelní studia, například, mají spojení přímo s širokou veřejností prostřednictvím Gallagher AMU. Historie má úzké vazby na Novém Zélandu historická asociace a angličtině s Creative Novém Zélandu a Fulbrightovy nadace.

Pracovní příležitosti

Naše předměty vybavit absolventy magisterského pro určité profese. Například Screen a mediálních studií MA absolvent se může stát ředitel nebo producent, mediální vztahy poradce, mediální výzkum výkonný, profesionální fundraiser, veřejná specialista záležitosti, public relations konzultanta nebo novinářem. Historie MA absolventů může stát historici, muzejní kurátoři výzkumníci dědictví nebo pracují v rozvoji komunity (například s kmenovými orgány). Absolventi cizojazyčné MA by mohlo fungovat v diplomatických službách nebo se stane mezinárodní marketingové manažery, obchodní komisaři, tlumočníci nebo překladatelé - možnosti jsou nekonečné.

Přijetí a zápis

V návaznosti na úspěšné dokončení BA nebo BA (Hons) můžete požádat o mistra míry umění. MA je oceněn tříd vyznamenání.

Chcete-li být přijat do MA, musejí být provedeny Bachelor of Arts (nebo ekvivalentní) nebo bakalářský titul s vyznamenáním (nebo ekvivalent) ve stejném tématu a musí dosáhnout uspokojivé studijní průměr - obvykle B + průměrné nebo lepší.

Budete také muset mít náležitý dohled uspořádány.

Kritéria pro přijetí se mohou lišit tak, obraťte se na příslušný program Graduate poradce pro jejich specifických kritérií. Vstupné do MA vyžaduje souhlas předsedy škole nebo program svolavatel hlavního objektu nebo programu a dohodě s děkanem umění a společenských věd (nebo kandidáta).

MA Předpisy Degree

Poslední aktualizace Dub 2017

Informace o škole

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Čtěte více

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Méně
Hamilton , Tauranga + 1 Více Méně