Master Of Arts v globální komunikaci

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Master of Arts in Global Communication je nabízen společně GW Elliott School of International Affairs a Columbian College of Arts and Sciences School of Media and Public Affairs (SMPA). Spojuje celosvětově uznávanou akademickou dokonalost Elliottovy školy v mezinárodních záležitostech se silnými stránkami SMPA jako vedoucí školy komunikace a žurnalistiky.

Tento postgraduální program pomáhá studentům pochopit komplexní globální informační prostředí; jeho důsledky pro správu, bezpečnost a podnikání; a jak efektivně komunikovat s globálním publikem.

Co budete studovat

Studenti tohoto programu absolvují přísný akademický program, který je připraví intelektuálně i profesionálně na vzrušující kariéru ve veřejném, soukromém a neziskovém sektoru. Jako student v programu Globální komunikace se dozvíte o fascinujícím a rychle se vyvíjejícím globálním informačním prostředí. Jako budoucnost nebo profesní pokrok v této oblasti se naučíte, jak pracovat v tomto prostředí a efektivně komunikovat s publikem po celém světě.

Chcete-li získat titul Master of Arts v globální komunikaci, musíte úspěšně dokončit náš 40 kreditový program, který zahrnuje 15 kreditů v základních kurzech, 9 kreditů v globální emisi nebo regionální specializaci v terénu, jeden kurz 3 kreditních dovedností a 9 kreditů volitelných. Musíte také dokončit projekt 4 kreditních kamenů nebo se přihlásit do 3 kreditních alternativních možností kamene. Studenti mají také možnost pokračovat v práci.

Celosvětové problémy

Globální oblasti jsou vybírány tak, aby doplňovaly zázemí a zájmy jednotlivého studenta. Předměty, které tvoří oblasti zaměření, mohou být nabízeny prostřednictvím Elliottovy školy nebo SMPA a dalších oddělení GW.

Regionální specializace

Pokud zjistíte, že máte zájem o studium konfliktů a extremismu na Blízkém východě nebo v měnících se ekonomikách v Latinské Americe, můžete si vybrat regionální oblast, která splní vaše volitelné požadavky.

Global Capstone

Global Capstone je vrcholným zážitkem a podpisovým projektem pro studenty Elliott School.

Předpoklady

Cizí jazyky

V době podání žádosti je vyžadována akademická výuka v cizím jazyce, která připraví studenty na splnění jazykových požadavků programu *. To lze prokázat:

 • Studium, které se rovná čtyřem semestrům univerzitních kurzů nebo ekvivalentních.
 • Dokončení formálního jazykového vzdělávání v rámci zaměstnání (např. Mírový sbor, JET atd.).
 • Vyrůstá v domácnosti, kde se mluví tímto jazykem.

* Studenti musí mít silné základy v cizím jazyce, než se zaregistrují, aby byli úspěšní při plnění jazykových požadavků během programu.

Ekonomika

Zázemí v oboru ekonomie (mikro- a makroekonomie) je předpokladem pro přípravu studentů na absolvování postgraduálního kurzu (kurzů) ekonomie požadovaného v rámci magisterského studijního programu Globální komunikace. Kurzy musí být úspěšně dokončeny prostřednictvím akreditované instituce v:

 • Úvodní mikroekonomie
 • Úvodní makroekonomie

-nebo-

 • Zásady ekonomiky

V některých případech může být přijat student, který nesplnil ekonomický požadavek *; v takovém případě je student povinen absolvovat kurz (y) na akreditované vysoké škole / univerzitě před zápisem do Elliottovy školy.

* Uchazeči o jaro jsou povinni splnit tento předpoklad v době podání žádosti.

Přidružený institut

IPDGC poskytuje fórum pro fakulty, studenty a pracující profesionály v globálních otázkách prostřednictvím interakce mezi novými médii, národní bezpečností a veřejnou diplomacií, prioritami zahraniční politiky USA v rozvojovém světě a mnoha dalšími.

Kam půjdete

Naši absolventi se i nadále věnují široké škále vzrušujících kariér v diplomacii a veřejných službách, podnikání, bezpečnosti, řešení konfliktů, rozvoji a veřejném zdraví. Pro absolventy roku 2016 zahrnovali hlavní zaměstnavatele:

 • Ministerstvo zahraničí USA
 • Atlantická rada
 • Americký institut míru
 • Mintz Levin
 • Mezinárodní centrum Meridian
 • Sněmovna reprezentantů USA
 • Chemonika

Zatímco u nás studujete ai když odejdete, poskytneme vám zdroje a podporu, které vám pomohou získat práci, kterou jste vždy chtěli absolvovat. Od kariérového poradenství, workshopů, návštěv na stránkách a informačních sezení má Centrum pro rozvoj kariérního postupu studenta řadu nástrojů a tipů, jak se dostat tam, kam chcete.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Elliott School graduates are consistently sought after for challenging global careers. What's more, our Washington, DC location allows us to form strong relationships with public, private, and non-pro ... Čtěte více

Elliott School graduates are consistently sought after for challenging global careers. What's more, our Washington, DC location allows us to form strong relationships with public, private, and non-profit organizations that regularly employ Elliott School students and alumni. Méně