Master Of Arts V Technologickém řízení

Všeobecné informace

9 dostupných umístění

Popis programu

115799_instagramsquaresUIBS-generallaunch2.jpg

Začněte svou kariéru s naším MA v řízení technologií

Flexibilní studijní programy

Naše flexibilní studijní programy jsou založeny na americkém modelu vysokoškolského vzdělávání , který umožňuje studentům vybírat si kurzy na základě požadavků kurzu, předchozích studií, aktuálních zájmů a budoucích ambicí .

United International Business Schools ( UIBS )

United International Business Schools ( UIBS ) jsou od roku 2002 UIBS interkulturní vzdělávání s globální perspektivou a jsou nezávislou soukromou vzdělávací institucí s univerzitami v Evropě a Asii. UIBS nabízí flexibilní obchodní a manažerská studia na úrovni bakalářského (bakalářského / bakalářského a bakalářského) a postgraduálního studia ( magisterského / MBA a doktorského / DBA ), což vede k soukromým (programově akreditovaným) stupňům a americkým regionálně akreditovaným a evropským státům. uznávaných titulů ve spolupráci s našimi akademickými partnery.

115692_UIBS_index_private_degrees.jpg

Profesionálně zkušení profesoři

Akademicky kvalifikovaní a profesionálně zkušení profesoři spojují teorii a praxi tím, že do učebny přinášejí současné případové studie a připravují studenty, aby se stali světovými vůdci budoucnosti.

115700_instagramsquaresUIBS-courseproject-Copy2.jpg

Interaktivní výukové metody

Malé velikosti tříd s až 30 studenty umožňují profesorům používat interaktivní vyučovací metody, čímž zvyšují skupinové interakce, zlepšují dynamiku skupiny a budují dlouhodobé vztahy mezi studenty.

Skvělá globální komunita

Naše skutečně globální společenství studentů, fakulty a zaměstnanců se skládá z více než 85 různých národností z celého světa, přičemž studenti vykazují velké uznání za kulturní rozmanitost a podnikatelskou iniciativu.

Přenos mezi arenami

Studenti mohou mezi školními areály přenášet čtvrtletně s garantovanou kompatibilitou programu . Náš čtvrtinový akademický kalendář umožňuje průběžné studium v zahraničí v celé Evropě a Asii .

115701_instagramsquaresUIBS-studyinZurich-Copy2.jpg

Vícenásobné počáteční data

Studenti si mohou vybrat mezi více startovními termíny na podzim , v zimě , na jaře a summitu každého akademického roku. Náš modulární design kurzu a programová struktura umožňují optimální plánování dalšího vzdělávání .

115696_UIBS_index_starting_dates.jpg

Požadavky na přijetí

Studenti mohou vyplnit online přihlášku @ apply.crossculturaleducation.org.

Chcete-li dokončit svou žádost, odešlete prosím následující dokumenty:

Přihláška
Poplatek za podání přihlášky
Životopis
Kopie vašeho platného cestovního pasu nebo průkazu totožnosti
Kopie všech příslušných titulů, diplomů, certifikátů a přepisů
Motivační dopis uvádějící cíle vaší kariéry a očekávání programu
Fotografie pasové velikosti

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Dedicated since 2002 to cross-cultural education with a global perspective, United International Business Schools (UIBS) is an independent private education institution with campuses in Europe and Asi ... Čtěte více

Dedicated since 2002 to cross-cultural education with a global perspective, United International Business Schools (UIBS) is an independent private education institution with campuses in Europe and Asia. UIBS offers flexible business and management studies at the Undergraduate (Bachelor/BBA) and (Post)Graduate (Master/MBA and Doctor/DBA) level leading to private (programmatically-accredited) degrees, and to American regionally-accredited and European state-recognized degrees in cooperation with our academic partners. "the inspiring excellence of a private college, the stimulating advantage of a small-scale environment" Méně
Curych , Antverpy , Barcelona , Brusel , Madrid , Tokio , Amsterdam , Milán , Ženeva + 8 Více Méně