Master of Arts v poradenské psychologie

Všeobecné informace

Popis programu

S magisterský v poradenství psychologie na univerzitě v Sofii, budete mít vzdělání a pre-stupňový výcvik k výkonu licensure jako klinický odborník v celém-person přístupu ke zdraví a léčení. Navíc se naučíte se starat o své vlastní růst a blahobyt v podpůrné, atmosféru spolupráce.

Program Highlights

Kromě poskytování vzdělávací a pre-stupeň klinické požadavky na školení jak pro licencovaného manželských a rodinných terapeutů (LMFT) a profesionální licencovanou klinické poradců (LPCC), MACP Program Sofijské univerzity nabízí:

  • Low-k pobytu (on-line) formátech jak na-školní areál a.
  • Vzdělávání ve tvaru prostřednictvím spolupráce kohorty zkušenosti.
  • Zážitkové transpersonální dovednost budování laboratoře.
  • Volitelná specializace v výtvarný projev.
  • Čtyři čtvrtiny klinických zkušeností před maturitou.
  • Zaměřte se na jedince, dětští, pár a rodinné terapii.
  • Odborná příprava pro veřejné i soukromé praxe.

Funkce programu

Titul Flexibilita

MACP osnovy je navržen tak, aby splňovaly Kalifornie radu behaviorálních vědách, vzdělávacích a pre-studijních požadavků na odbornou přípravu klinických pro Licensed manželství a rodinní terapeuti (LMFT) a profesionální licencovanou klinických poradců (LPCC). Ve druhém roce, budete mít možnost vybrat si jeden nebo oba licensure skladbu, LMFT nebo LPCC.

Transpersonální dovednosti Labs

Program je k dispozici MACP transpersonální Dovednosti Labs, které kombinují teorii, praxi, a vytvoření skupiny s hlubokou osobní růst a rozvoj. Tyto unikátní vzdělávací ústavy poskytovat praktickou aplikaci a integraci.

Transpersonální Mosaic

Zvláště dynamickou složkou programu je Transpersonal Mosaic - ponoření do duchovní praxe a inovativních transpersonální teorií a nástrojů. Celoroční zahrnuje různé styly meditace, principy Aikido, teorie transpersonální psychologie a různé postupy pro tvůrčí vyjádření.

Aktivně Praktikování fakulta

Mentorství je důležitý učební nástroj, který vám pomůže vzkvétat akademicky, osobně a profesionálně. Třídy jsou vyučovány zkušenými učenci a lékaři, kteří mají integrované psychologické a duchovní principy do svých poradenských postupů. Malá velikost třídy podporuje dynamické výměny mezi studenty a fakulty.

Praktiku Rok

Letos vám umožní procvičit naučené teorie a techniky a zdokonalovat své dovednosti s poradenských celý rok klinické práce v nastavení agentury. Praktika zahrnuje jak klienta hodin face-to-face (LMFT minimálně 225, LPCC minimálně 280) a on-site dohledu. Kromě toho bude klinický členem fakulty rádce vás ve třídě seminář stylu, kde se naučíte prezentovat anamnézy v souladu s profesními standardy.

Výběr ze dvou formátů dodávky: Sofia University MACP vzdělávací program je nabízen ve dvou režimech doručení. Oba formáty nabízejí volitelný specializaci na tvůrčího vyjádření:

Denní MACP (2 nebo 3 roky): Tento on-kampusu program vám umožní dokončit svůj titul ve dvou nebo třech letech, včetně letních sezení.

Hybridní / Online Face-to-Face MACP (3 nebo 4 roky): S jen dva na-školní areál intensives za rok a on-line kurzu, můžete dokončit tento tři nebo čtyři roky programu, aniž by přemístění. Poznámka: Poraďte se se svým státní agentury, aby být jisti, že tento program je přijat.

Tento stupeň Vás připravuje: Sofie Masters v poradenské psychologie osnov splňuje vzdělávací a pre-stupně klinické požadavky na výcvik jak pro licencovaného manželských a rodinných terapeutů (LMFT) a profesionální licencovanou klinických poradců (LPCC), který byl zřízen Kalifornie radou Behavioral vědy ,

PROGRAM Předpoklady:

  • Bakalářský titul s 3,0 GPA z akreditované školy.
  • Foundational psychologie kurz (y), může být požadováno programu křesla.
Poslední aktualizace Říj 2015

Informace o škole

Sofia University has built itself on a foundation of transformative, transpersonal education since 1975.

Sofia University has built itself on a foundation of transformative, transpersonal education since 1975. Méně