Master of Arts v mezinárodní politické ekonomie (maipe)

Všeobecné informace

Popis programu

Pokud chcete uspět v globální ekonomice, strategické nástroje jsou nutností.


Analytické a mezioborových Perspektivy světové politiky a ekonomie.

Globalizace a zvýšené vzájemné propojení politiky, ekonomiky a politiky, které vyžadují nový soubor specializovaných vzdělávacích nástrojů. Čtyři-semestr Master of Arts v mezinárodní politické ekonomie (MAIPE) program připravuje studenty ze Spojených států a celého světa k analýze komplexních interakcí mezi politickými a hospodářskými trendy, a to jak na domácím trhu a na mezinárodní úrovni. Tento program poskytuje analytické nástroje a kontextuální pozadí, které připravuje studenty na problémy hospodářské soutěže na tržních ekonomikách po celém světě. MAIPE Program je také ideální pro studenty, kteří mohou mít zájem na následné snaze o Ph.D. stupně, protože základy položené v tomto programu umožní úplný přenos kreditů k doktorátu.

Analytické a interdisciplinárního přístupu ke světové politice.

MAIPE program využívá vysokou úroveň vzdělávacích programů integrace mezi odděleními ekonomie a politologie a politiky. Absolventi budou vyškoleni v analytické nástroje nejčastěji v poptávce pro analýzu trendů a problémů v mezinárodní politické ekonomie. Studenti rozvíjet základní dovednosti v mikroekonomii a makroekonomii a zároveň zvládnutí hlavních koncepčních přístupů k světové politiky a mezinárodní politické ekonomie. Studenti se zaměřením na mezinárodní ekonomii obvykle zdůrazňují formální modely a ekonometrie v jejich metodické školení, zatímco ti v první řadě o politiku zdůrazňují teorie rozhodování a statistiky. Všichni studenti jsou povzbuzováni, aby rozvíjeli sofistikovaných počítačových dovedností nejužitečnější v aplikované situacích. Kromě vývoje analytických nástrojů, studenti vybrat studijní obory v oblastech, kde věcné politice a ekonomice se překrývají. Možné důrazy patří mezinárodní obchod, ekonomický růst, peníze a finance, regionální integrace, mezinárodních režimů a jednání, globalizace, zahraniční investice a ekonomické determinanty změny režimu. Studenti mohou také rozhodnout pro zdůraznění jednotlivých regionech světa, jako je Latinská Amerika, Pacifiku, na Středním východě, v Africe, nebo v Evropě.


Volba Kariéra.

Absolventi drží MAIPE titul mají mnoho možností profesního rozvoje. Pokud si zvolí profesní kariéry se zjistí, že jejich průpravu v analytické techniky otevře dveře v soukromém i veřejném sektoru. Čerství absolventi našli zaměstnání v poradenské firmy, mezinárodní organizace, neziskové organizace, a vláda Spojených států. Oni také slouží jako analytici a manažeři ve velkých společnostech. Průměrné platy jsou konkurenceschopné s těmi dosáhnout ekonomové.

Ostatní studenti v rámci tohoto programu se rozhodli pokračovat ve studiu v Ph.D. úrovni. Dokončení doktorské se zaměřením na mezinárodní politické ekonomie otevírá dveře i akademické zaměstnání a podnětné příležitosti ve veřejném i soukromém sektoru.

MAIPE je 12-kurs program, který může být dokončen za dva roky, kdy sledovaný na plný úvazek.

CORE SEMINÁŘE (čtyři kurzy).
Mikroekonomie, nebo
Mikroekonomie a veřejná politika
Makroekonomie
Základy politické ekonomie
Mezinárodní politická ekonomie

Analytických nástrojů (čtyři kurzy).
Ekonometrie I a II nebo
Statistické Metody výzkumu I a II
Další dva semináře vybrán z následujících možností:
Teorie her
Analýza rizik
Rozhodování
Počítačové aplikace
Pokročilé ekonometrie


Věcného zaměření (čtyři kurzy).

Každý student se vyvíjí osobní trať ze čtyř kurzů, které prohloubí jejich odborných znalostí v konkrétních oblastech v rámci mezinárodní politické ekonomie. Možných oblastí zaměření patří - (ale nejsou omezeny na) - zemědělské ekonomiky, mezinárodní ekonomie, ekonomický rozvoj, mezinárodní integrace, Peníze a finance.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Proč Drucker? Co dělá jedna škola liší od příští? Věříme, že to je filozofie a lidé, které budou nakonec definovat svůj postgraduál zkušenosti. A naše filozofie je založena na lidech-management jako ... Čtěte více

Proč Drucker? Co dělá jedna škola liší od příští? Věříme, že to je filozofie a lidé, které budou nakonec definovat svůj postgraduál zkušenosti. A naše filozofie je založena na lidech-management jako lidská podnik, jako liberální umění. Lidi potkáte na Drucker škole odráží tuto filozofii-od zaměstnanců, aby na fakultě, aby svými spolužáky-v každé interakci. Budete jednat s úctou, chválen za svou individualitu, a obsahoval v kolegiu součinnosti naší akademické obce. Zde naleznete vysoká očekávání a náročné programy, ale i slova povzbuzení a odborné poradenství. Zjistíte, profesoři vydávání knih, vedoucí ve svých oborech, kteří se touží zapojit se vám v živé diskuse o tom dnešní nejnaléhavějších otázek. Zjistíte, stylu řízení, že hodnoty kultivace lidského potenciálu jako společnosti nejcennějším zdrojem. Zjistíte, škola, která je globální, rozmanité a bohaté na zdroje, přičemž je intimní a dostatečně flexibilní pro vás prozkoumat cestu, která je pro vás to pravé. Zde na škole Drucker, najdete něco jiného. Ale neberte nás za slovo-zkušenosti z první ruky rozdíl a objevte možnosti vaší budoucnosti má v Drucker školy. Naše Účel Děláme rozdíl v životech těch, s nimiž se učíme a institucí, kde působíme. Naše poslání Dosahujeme naše účely prostřednictvím rozvoje a obohacení profesního života našich studentů: Posílit jejich schopnost myslet pečlivě a eticky asi složité, nejednoznačné otázky, aby se zvuk strategická rozhodnutí, a vést a inspirovat ostatní k dosažení společných účely Poskytování osobní a praktický, ale reflexní učení Vnukl intelektuální cu riosity a učení dovedností, které bude podporovat celoživotní hledání porozumění a otevřenosti vůči inovacím a změny Méně