Master of Arts v krajinářské architektury

Všeobecné informace

Popis programu

Fakulta krajinářské architektury nabízí 4-semestrální Master of Arts v krajinářské architektury (MLA) program, který lze využít po plný úvazek a částečný úvazek (tematické semestry jsou k dispozici samostatně). MLA program nabízí jedinečnou příležitost pro master nebo bakalářských absolventů investovat do své budoucnosti. To umožní odborníkům, aby se stala inovační zahradní architekt, vedoucí zahradní architekt, který analyzuje a vyvíjí nejrůznější open space a krajinných plánů, založené na důkladném pochopení územního plánování a teorie designu a praxi.

  • 4-semestrální studijní program nebo jednotlivé semestry jsou na částečný úvazek - Propojení teorie k praxi - Propojení designu krajiny na plánování - angličtina vyučuje program - Akademický ocenění: Master of Arts akreditovaných IFLA Evropě a Maďarské akreditační rady

Krok ve své kariéře

Kurz umožní účastníkům rozvíjet svou kariéru příležitosti na mezinárodní platformě. Poskytuje řadu Krajina témat od městských projektů otevřených prostorů na historických zahrad a krajiny či obnovy a rekultivace chráněných nebo nechráněných krajiny. Předmět umožňuje přímé spojení mezi teorií a praxí, a mezi design projektů krajiny a rozsáhlých plánování krajiny konceptů. Program je vyhlášen na Szent István University, jediná maďarského institutu pro krajinářské architektury vzdělání s více než 100 letou praxí v této oblasti. Ve formě pozvaných profesorů, lektorů a školitelů SZIE rovněž nabízí mezinárodní síť profesionálních krajiny designérů, zahradních architektů a profesionálními lektory a trenéry. Studenti / Účastníci budou mít prospěch z projektu na základě metodiky vzdělávání se zaměřením na středoevropské krajiny, která nabízí výzvu v oblasti ochrany a rozvoje zelených sítí a krajinné dědictví. Profesoři a docenti mají praxi v zemích střední a celý evropský region a vytváří tak možnost diskutovat a iniciovat programy a projekty ve vaší zemi.

Akreditace

IFLA Evropa uznala průběh jako akademický magisterském studijním programu na základě posouzení jakosti. V přísná kritéria kvality uplatňovaná v Maďarské akreditační rady jsou založeny na evropských normách v oblasti vysokoškolského vzdělávání.

Vstupní požadavky

Aby mohly být přijat do programu MA nebo na jednotlivé semestry, jste povinni: - Chcete-li mít alespoň bakalářský titul z uznávané univerzity nebo podobné instituce v oblasti krajinářské architektury nebo předmětů architektury související.

  • Chcete-li zobrazit určitou schopnost při kreslení od ruky.
  • Chcete-li zobrazit důkaz o dostatečné ústní a písemný příkaz anglického jazyka. Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, je nutná zkouška anglický jazyk.
  • Chcete-li mít schopnost komunikovat a pracovat s lidmi z velmi odlišných kultur a prostředí.

Kandidáti s odpovídající praxe obdrží přednost.

Anglický jazyk testu

Přijímáme certifikáty TOEFL nebo IELTS jako oficiální jazyk testy.

TOEFL - Test z angličtiny jako cizího jazyka: - Score: 575 (papír-based) / 232 (computer-based) / 90 (Internet based).

Doporučujeme vám, abyste i nadále, kontaktujte nás, pokud nesplňují výše uvedené anglické požadavků na jazykovou zkouškou, jak se naši učitelé mohou mít krátkou diskusi s vámi nakonec rozhodnout, zda vaše angličtina je dostačující pro program. Tato diskuse je možné zajistit buď face-to-face, nebo přes Skype hovor s vámi.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The rich history of Szent István University dates back to the 18th century. With such a long history and legacy of excellence, it stands as a central pillar of higher education in Hungary and througho ... Čtěte více

The rich history of Szent István University dates back to the 18th century. With such a long history and legacy of excellence, it stands as a central pillar of higher education in Hungary and throughout the region. It is named after Hungarian King Stephen I (the Saint). SZIU, being one of Hungary’s most prominent institutions of higher education, understands the importance of internationalization and promotes a variety of international activities. Méně