Master Of Architectural Science - MArchSc

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Staňte se odborníkem ve vědě o stavěném prostředí a zvyšte své porozumění souvislostem mezi architekturou, inženýrstvím, testováním a stavebním výzkumem.

Prozkoumáte konstrukci a výkon budov, jak fungují stavební materiály, udržitelnost v průmyslu a vztah mezi budovami a životním prostředím. Naučte se ptát, testovat a vysvětlovat tyto prvky a získejte důvěru ve své znalosti architektonického vědce.

Vyberte si z výběru kvalifikací, které vyhovují vašim profesním cílům a dostupnosti času.

Master of Architectural Science je profesionálně uznán Novozélandským stavebním institutem (NZIOB).

AlexandruPetre / Pixabay

Proměňte svět, ve kterém žijeme

Získejte nahlédnutí do souhry mezi lidmi, budovami a kulturou. Uvažujete o mnoha perspektivách, včetně důležité role tikanga a matauranga Māori v architektonickém designu a rozhodování.

Rovněž získáte praktické základy toho, jak budovy ovlivňují přírodní svět prostřednictvím jejich návrhu, konstrukce, provozu a údržby, s možností specializace na projektový management nebo udržitelné inženýrské systémy.

Společenství

Postgraduální studium vám pomůže vybudovat cenné vztahy a sítě s kolegy, zaměstnanci univerzity a budoucími kolegy. Využijte co nejvíce příležitostí k účasti na akcích, seminářích, workshopech a sociálních funkcích.

Také budete těžit z odborných znalostí pracujících odborníků prostřednictvím propojení fakulty s místním průmyslem.

Kariéra

Postgraduální kvalifikace v oboru Architektonická věda může otevřít dveře kariéře při navrhování a vývoji našeho zabudovaného prostředí. Můžete zahájit vlastní praxi nebo pracovat jako zaměstnanec ve firmě nebo vládní organizaci. Mohli byste pracovat jako vedoucí projektu výstavby, udržitelný systémový inženýr nebo jako konzultant. Dalšími úkoly mohou být poradce nebo projektant osvětlení, poradce pro stavební povolení, analytik požárního návrhu a předpisů, akustický inženýr a kontrolor množství.

Můžete se také rozhodnout zaměřit se na zkoumání historie, teorie a současné praxe v architektonické vědě a otevřít kariéru v akademické obci nebo ve výzkumné organizaci.

Stipendia

Škola architektury má řadu cen a stipendií k dispozici každý rok.

Můžete také hledat další stipendia na základě vaší úrovně studia, předmětu a pozadí.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... Čtěte více

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. Méně
Wellington , Wellington , Wellington + 2 Více Méně