Master Of International Communication Management (MA) - denní úvazek

Všeobecné informace

Popis programu

Program Master in International Communication Management (MICM) přitahuje studenty z celého světa, kteří mají široké spektrum profesionálních zájmů a zkušeností. Mnoho našich studentů již pracuje v oblastech, jako je firemní komunikace a public relations, zatímco jiní k nám přicházejí z příbuzných oborů včetně marketingu, správy značky, žurnalistiky, televize, rozhlasu a sociálních médií. Zároveň vítáme také odborníky z různých oblastí, kteří hledají změnu kariéry. Hledáme profesionální muže a ženy, kteří mají to, co je potřeba k úspěšnému dokončení programu MICM a kteří přispějí k bohatství zážitků z výuky.

naše filozofie

Věříme, že odborníci na komunikaci zítřka musí být lépe vybaveni, aby dokázali řešit široké spektrum problémů a výzev než kdykoli předtím. Komunikační funkce je navíc pro většinu velkých organizací stále více vnímána jako strategicky důležitá. Naším posláním je zaměřit se na relevantní a špičkovou teorii, která připravuje naše absolventy na špičkové vedení v oblasti komunikace podle jejich výběru.

Naše zkušenost ve třídě

Učební plán MICM je každoročně revidován tak, aby kurzy odrážely trendy na trhu, na kterém budou naši studenti a absolventi pracovat. Kurzy jsou nabízeny v různých oblastech, jako je firemní pověst, mediální vztahy, sociální média, interní komunikace a správa značky. Na konci programu vystupuje každý student jako konzultant klientské organizace dokončením práce, která představuje řešení problému v reálném světě. Žádná diskuse o zkušenostech se studenty ve třídě MICM by nebyla úplná bez zmínky o internacionalismu zúčastněných studentů. Současní studenti představují každý kontinent na světě, a tak přinášejí do každé diskuse rozmanité perspektivy. Tato rozmanitost také znamená, že absolventi MICM jsou propojeni s kolegy z celého světa.

Fakta MICM (na plný úvazek)

 • Typ vzdělání: Profesní Master
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Požadavky na přijetí: Vysokoškolské vzdělání (BSc nebo vyšší) a nejméně dva roky odpovídající odborné praxe
 • Začátek: 31. srpna 2020
 • Doba trvání: 12 měsíců
 • Přednáškové dny a hodiny: pondělí a čtvrtek 9.00-16.00 hodin
 • Délka studia: 40 týdně (včetně hodin přednášek)
 • Kredity: 60 ECTS
 • Náklady: 17 925 EUR
 • Umístění: The Hague University of Applied Sciences
 • Akreditace: Akreditační organizace Nizozemska a Vlámska (NVAO)
 • Titul: Magistr (MA) \ t
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Looking at the world around you with open eyes: at The Hague University of Applied Sciences that is simply the norm. After all, it is by keeping its eyes wide open that a university of applied science ... Čtěte více

Looking at the world around you with open eyes: at The Hague University of Applied Sciences that is simply the norm. After all, it is by keeping its eyes wide open that a university of applied sciences can claim its place at the centre of society. That it can develop distinctive curricula to help students function confidently in a global society that is changing faster every day. Méně