Architektura MArch (Hons)

Všeobecné informace

Popis programu

Tento pětiletý program je odborně akreditován ARB / RIBA pro část 1 a 2. část.

První tři roky (část 1) jsou určeny k budování základních znalostí a dovedností v oblasti designu, komunikace, architektonické historie / teorie a udržitelné technologie. Každý rok vyvrcholí rozsáhlým integrovaným projekčním projektem, který tyto paralelní závity spojuje dohromady.

Poslední dva roky (část 2) nabízejí více příležitostí k výběru studijního programu, který vyhovuje vašim vznikajícím zájmům jako zrající návrhář. Na úrovni 4 si vyberete integrovaný projekt z řady nabízených možností a také vyberete téma „design research“, které povede ke studiu v posledním ročníku. Tato studia vám dávají možnost vypracovat individuální diplomové projekty, které se specializují na aspekty architektury, které vás nejvíce zajímají.

Studenti v části 2 mají také možnost zvolit si MArch s urbanismem - tato cesta vede k kvalifikaci jako autorizovaný urbanista i registrovaný architekt.

Základním kamenem naší výuky je naše živé studiové kultury. I když jsme součástí univerzity, nacházíme se také v umělecké škole, což znamená, že využíváme jak výborných zařízení, tak vysoce kreativní atmosféry. Návody na výuku a většina výuky probíhá v ateliéru architektury, kde budete vyzváni k tomu, abyste pracovali v „praktickém“ způsobu vývoje a testování vašich nápadů pomocí kreseb, modelů a prototypů.

Budete pracovat v malých ateliérových skupinách a na individuální bázi se zkušenými lektory, kteří jsou často také praktikujícími architekty.

S okolním městem a krajinou zacházíme jako s „živou laboratoří“ a žádáme vás, abyste se od samého počátku zabývali skutečnými místy a skutečnými konstrukčními problémy. Zaměřujeme se na navrhování budov a prostředí, které reagují na potřeby lidí, vytvářejí inovativní architekturu, prostory a místa, která jsou založena na chápání kultury a kontextu.

Vítáme přihlášky pro přímý vstup do části 2 (úroveň 4) od studentů, kteří již mají architekturu v části 1 (nebo ekvivalentní).

Tento kurz je akreditován architektonickou kanceláří (ARB) a královským institutem britských architektů (RIBA)

  • Vynikající studio, dílna a IT vybavení, které nabízí živé, kreativní prostředí pro studium.
  • Práce v malých studiových skupinách
  • Zapojte se do skutečných míst a skutečných problémů
  • Spolupracujte mezi disciplínami
  • Specializujte se na aspekty architektury, které vás nejvíce zajímají
  • Získejte příležitosti k zahraničním studijním návštěvám a zahraničním studiu prostřednictvím mezinárodní výměny

Vstupní požadavky

Následuje minimální a aktuální požadavky na zadání.

Budete muset odeslat digitální portfolio. Po odeslání žádosti vám zašleme e-mail s podrobnými informacemi o tom, jak to provést.

Kurzy začínají od roku 2018

Požadavek anglického jazyka

Pro studenty ze zemí mimo EU

IELTS Celkově

Zaměstnatelnost

Absolventi a studenti z Dundee mají tradičně vynikající pověst v rámci povolání, protože jsou cennými a respektovanými členy špičkových postupů ve Velké Británii a na celém světě.

Pro ty, kteří se chtějí kvalifikovat jako architekti, je minimální doba studia 5 let v uznávané instituci ARB / RIBA a minimálně 24 měsíců praxe v praxi, nejčastěji v architektonické praxi.

Dundee v posledních letech nabízí studentům možnost využít období letních prázdnin, aby získali minimálně 3 měsíce praktického výcviku v praxi, aby se počítali s prvními 12 měsíčními školeními pro odborné požadavky RIBA. V této fázi mohou studenti také využít příležitost získat zkušenosti v praxi nejen ve Velké Británii, ale iv zahraničí.

Naši absolventi jsou vysoce kvalifikovaní a sebevědomí jednotlivci.

Vaše první tři roky studia jsou kvalifikovány jako absolventi ARB / RIBA část 1, poslední dva roky jsou akreditovány jako rovnocenné ARB / RIBA část 2.

Pokud si vyberete možnost MArch with Urban Planning, budete absolvovat kvalifikaci, která také vede k statusu RTPI chartered.

Registrace architekta ve Velké Británii vyžaduje absolvování minimálně 24 měsíců praxe v architektonické praxi (většina studentů dokončí 12 měsíců mezi 3. a 4. ročníkem a 12 měsíců po roce 5) a následně se podrobí odborné zkoušce "části 3" .

Naše kurzy jsou navrženy tak, aby vytvářely komunikační a týmové dovednosti a vystavovaly vás scénářím "reálného světa", kde se budete přímo angažovat s klienty, komunitami a odbornými konzultanty, kteří vás připraví na úspěšnou kariéru v praxi.

Poslední aktualizace May 2019

Informace o škole

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge.

Our core mission at the University of Dundee is to transform lives, locally and globally, through the creation, sharing and application of knowledge. Méně