Filter
Magisterské studium
Thajsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Učení Thajsko - Zde naleznete magisterské studium

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Studenti, kteří studují učení naučit vzdělávat ostatní v určitých oblastech. Programy mohou kombinovat znalosti v určité oblasti s nástrojů a metod, aby bylo možné sdílet znalosti s ostatními jedinci.

Thajsko (ประเทศไทย), oficiálně Thajským královstvím (ราช อาณาจักร ไทย) je stát v jihovýchodní Asii na pobřeží Andamanského moře a Thajského zálivu. Hlavní město Bangkok stojí na začátku mnoha návštěvníků 'tras a zároveň moderní město, má bohaté kulturní dědictví.

Magisterské studium Učení Thajsko. Veškeré informace o magisterském studiu Učení v Thajsko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Učení, Thajsko

Asian University Thailand

M.Ed. TESOL program produkuje absolventy s odbornými znalostmi v oblasti fi ELD jazykových metod výuky angličtiny a pedagogiky, vypracování studijních plánů, na studenta ... [+]

Mistr vzdělávání v TESOL

&nbsp

M.Ed. TESOL program produkuje absolventy s odbornými znalostmi v oblasti fi ELD jazykových metod výuky angličtiny a pedagogiky, vypracování studijních plánů, na studenta psychologie a anglické lingvistiky. Studenti budou moci rozvíjet účin převodovkám a zapojení anglické jazykové kurzy přes použití nejrůznějších výukových metod a technik, vykazují vysokou míru porozumění mezikulturních komunikačních zařízeních, jako jsou cross-kulturní interakce učitel-žák, kriticky refl ECT na nové výukové metody a posoudit jejich eff ectiveness v daném cizím prostředí jazyka ve třídě, rozvíjet jazykové vzdělávací programy a přizpůsobit stávající osnovy pro místní vzdělávacími potřebami, identifikovat a pochopit psychologii jednotlivce za studenta. ... [-]

Thajsko Bangkok Pattaya City
Červen 2020
Denní studium
1 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině