$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové magisterské studium Speciální vzdělávání v Spojené státy americké - Durango - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Speciální vzdělávání v Spojené státy americké - Durango

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Va… Čtěte více

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Speciální školství se zaměřuje na poskytování spravedlivé a odpovídající vzdělání pro studenty, kteří mají učební nebo mentálním postižením tělesným omezením, se zrakovým postižením, nebo vývojové zpoždění. Tyto programy mohou poskytnout odborné vzdělání potřebné pro získání pozice v jednotlivých školách.  

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Město Durango se nachází ve státě Colorado. Jeho jméno je baskické původu a znamená "vodní město". To bylo poprvé zaveden v roce 1881 v důsledku přítomnosti v nedalekém revíru.

Dálkové magisterské studium Speciální vzdělávání v Spojené státy americké - Durango - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Speciální vzdělávání v Spojené státy americké - Durango Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Durango zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Fort Lewis College
Durango, Spojené státy americké

Protože každý si zaslouží vzdělání a jedna velikost se nehodí všem. Protože si ceníte a oceňujete jedinečnost, kterou každý člověk drží a prospívá ve spojení s lidmi. Jako mla ... +

Protože každý si zaslouží vzdělání a jedna velikost se nehodí všem. Protože si ceníte a oceňujete jedinečnost, kterou každý člověk drží a prospívá ve spojení s lidmi. Jako mladí lidé, se kterými pracujete při překonávání výzev, rostete jako mentor, vzor a pedagog jako mladí lidé, s nimiž se můžete radovat z objevování. -
Magistr
Denní studium
Angličtina
Online forma