MASTERSTUDIES

Magisterské studium Nagaoka. Více informací a kontakty na magisterské studium v Nagaoka.

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Vydělávat Master vyžaduje dva roky vzdělání po získání titulu bakalář. Tento pokročilý stupeň může pomoci studentům dosáhnout jejich vzdělávací a profesní cíle, protože rigors magisterskému studiu pomáhat při vzdělávání studentů v dovednosti a znalosti, které potřebují, aby přistát kariéru svých snů.

 

Japonsko má jeden z vysoce integrovaných systémů vysokoškolského vzdělávání v Asii. Japans přístup k vědě a technologie je vysoce hodnocen tak jejich úroveň vzdělání velmi strukturované od dětství přes primární sekundární a terciární úrovni. Se 126 milionů lidí žijících v Japonsku má kulturní bohaté prostředí. Větší Tokio oblast je největší metropolitní oblast na světě, s více než 30 miliony obyvatel.

Magisterské studium Nagaoka. Informace o magisterském studiu Nagaoka. Ušetřete čas a kontaktujte školu Nagaoka přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr v návrhu výrobku

Nagaoka Institute Of Design
Magistr
Dub 2021
Japonský
Kampus

Zkoumání teoretických a praktických metodik pro vytváření produktů v každodenním používání, s přihlédnutím k jejich celému životnímu cyklu, od plánování a vývoje až po konečno ...

Čtěte více

Mistr ve vizuálním designu

Nagaoka Institute Of Design
Magistr
Dub 2021
Japonský
Kampus

Zkoumání základních kvalit vizuální komunikace v lidské společnosti a studium technik vizuálního přenosu v různých informačních médiích.

Čtěte více

Ph.D. v teorii designu

Nagaoka Institute Of Design
Magistr
Dub 2021
Japonský
Kampus

Pod vedením více instruktorů z různých oblastí odbornosti získávají studenti mnohostranné pohledy, což dále prohlubuje jejich povědomí o výzkumných standardech, které se spoju ...

Čtěte více