MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Informační systémy v Spojené státy americké - Findlay - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Informační systémy v Spojené státy americké - Findlay

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Informační systémy je obor, který poskytuje studentům potřebné vzdělání pro budoucnost. Třídy se točí kolem kombinací podnikatelského a výpočetní techniky informace k tomu, účastníci jsou schopni analyzovat informace, které najít a použít ji na obchodního hlediska.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Findlay je město nachází v Ohiu a je vlastně druhá největší v severozápadním Ohiu. Nick pojmenovaný jako "vlajka města," Findlay má stabilní systém zdravotnictví a vzdělávání, které slouží komunitě efektivně. To je doma k proslulé univerzitě, která nabízí bakalářské a magisterské programy v oblasti vzdělávání.

Kombinované studium magisterské studium Informační systémy v Spojené státy americké - Findlay - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Informační systémy v Spojené státy americké - Findlay Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Findlay zde!

1 Výsledky v Informační systémy, Findlay Filter

Master of Science ve zdravotnické informatice

The University of Findlay
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Online magisterský program vědy ve zdravotnické informatice na The University of Findlay je založen na vědě za elektronickými zdravotními záznamy.

Čtěte více