Najděte nejlepší Kombinované Geografie Spojené království zde

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.Magisterský titul v oboru Geografie se učit studenty o životním prostředí a rozvoji, změna životního prostředí, ekosystémy, prostor a společnost. Absolventi budou mít h… Čtěte více

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Magisterský titul v oboru Geografie se učit studenty o životním prostředí a rozvoji, změna životního prostředí, ekosystémy, prostor a společnost. Absolventi budou mít hlubokou znalost geografických metod a problémů. Naučí se také o výzkumných technik souvisejících s geografií.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Nejlepší Kombinované Geografie v Spojené království. Získejte všechny informace o Kombinované Geografie a kontaktujte školu v Spojené království!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Nottingham, United Kingdom

Tyto programy vám umožňují provádět hloubkový výzkum v geografickém aspektu zaměřeném na vědu, technologii nebo sociální vědu.

Tyto programy vám umožňují provádět hloubkový výzkum v geografickém aspektu zaměřeném na vědu, technologii nebo sociální vědu. Méně
Manažerské kurzy
01 September 2020
Denní studium
Kombinované
Angličtina
Campus forma