MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované Geografie Nottingham

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

 

Geografie je akademický předmět, který se zabývá tvorbou map a jiných modelů na světě. Mnohé prvky potřebné pro úspěch v tomto oboru, jako například kompetence v metodice výzkumu a pohodlí modelování, lze získat prostřednictvím studia.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Nottingham je známý pro legendu Robina Hooda, dvou velkých divadel a mnoho muzeí a galerií. To je také domov pro dvě univerzity, které mají více než 60 tisíc studentů, z nichž 12.000 jsou mezinárodní.

Kombinované Geografie v Nottingham. Získejte všechny informace o Kombinované Geografie a obraťte se na školu přímo v Nottingham!

1 Výsledky v Geografie, Nottingham Filter

MRes / (Sc) MRes Zeměpis

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Spojené království, Nottingham
Manažerské kurzy
01 Sep 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Tyto programy vám umožňují provádět hloubkový výzkum v geografickém aspektu zaměřeném na vědu, technologii nebo sociální vědu.

Čtěte více