Najděte nejlepší Kombinované Geografie Nottingham

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.  Geografie je akademický předmět, který se zabývá tvorbou map a jiných modelů na světě. Mnohé prvky potřebné pr… Čtěte více

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Geografie je akademický předmět, který se zabývá tvorbou map a jiných modelů na světě. Mnohé prvky potřebné pro úspěch v tomto oboru, jako například kompetence v metodice výzkumu a pohodlí modelování, lze získat prostřednictvím studia.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Nottingham je známý pro legendu Robina Hooda, dvou velkých divadel a mnoho muzeí a galerií. To je také domov pro dvě univerzity, které mají více než 60 tisíc studentů, z nichž 12.000 jsou mezinárodní.

Kombinované Geografie v Nottingham. Získejte všechny informace o Kombinované Geografie a obraťte se na školu přímo v Nottingham!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Nottingham, United Kingdom

Tyto programy vám umožňují provádět hloubkový výzkum v geografickém aspektu zaměřeném na vědu, technologii nebo sociální vědu.

Tyto programy vám umožňují provádět hloubkový výzkum v geografickém aspektu zaměřeném na vědu, technologii nebo sociální vědu. Méně
Manažerské kurzy
01 September 2020
Denní studium
Kombinované
Angličtina
Campus forma