MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Kombinované Geografie Anglie

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Mistr geografie je titul, který poskytuje důkladnou znalost geografických metod a problémů. To také poskytuje znalosti geografických výzkumných technik. Jeho předměty se liší a mohou zahrnovat životní prostředí a rozvoj, prostor a společnost, nebo životní změny a ekosystémy.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Kombinované Geografie v Anglie. Získejte všechny informace o Kombinované Geografie a obraťte se na školu přímo v Anglie!

1 Výsledky v Geografie, Anglie Filter

MRes / (Sc) MRes Zeměpis

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Kontaktuj školu Spojené království Nottingham + 1 více

Tyto programy vám umožňují provádět hloubkový výzkum v geografickém aspektu zaměřeném na vědu, technologii nebo sociální vědu.