$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Ekonomika v Polsko - Bialystok - Zde naleznete magisterské studium Ekonomika v Polsko - Bialystok

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu. Ekonomika a administrativa je fúze mnoha různých oborů. Profesionálové jsou školeni v podnikání, makro a mikro ekonomie, finance, veřejného pořádku a jiných tématech,… Čtěte více

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Ekonomika a administrativa je fúze mnoha různých oborů. Profesionálové jsou školeni v podnikání, makro a mikro ekonomie, finance, veřejného pořádku a jiných tématech, které jim pomohou analyzovat a pochopit, národní nebo globální finanční obraz.

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Nachází se na břehu řeky Biała, Bialystok je největší město v severovýchodním Polsku. Vysokoškolské vzdělání ve městě je možné vysledovat až do osmnáctého století. Nyní město je doma k jednomu hlavních městských škol, tj. Univerzita Białystok a další dvě veřejné vysoké školy: Białystok Technická univerzita a Lékařská univerzita Białystok.

Magisterské studium Ekonomika v Polsko - Bialystok - Veškeré informace o magisterském studiu Ekonomika v Polsko - Bialystok Ušetřete čas a kontaktujte školu v Polsko - Bialystok zde!

Méně
Další informace o studiu v Polsku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University of Bialystok
Bialystok, Polsko

Studie umožňují pochopit mechanismy mezinárodních vztahů a fungování globální ekonomiky. Znalosti získané během studia slouží jako podklad pro analýzu ekonomických a politický ... +

Studie umožňují pochopit mechanismy mezinárodních vztahů a fungování globální ekonomiky. Znalosti získané během studia slouží jako podklad pro analýzu ekonomických a politických problémů státu z mezinárodního hlediska. Studie připravují pro odborná pracovní místa střední odborníky a analytiky ve státních a samosprávných správních jednotkách, mezinárodních nebo národních organizacích a institucích spolupracujících se zahraničními subjekty, podniky působící na mezinárodních trzích i pro podnikání. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kampus