$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Ekonomika v Německo - Siegen - Zde naleznete magisterské studium Ekonomika v Německo - Siegen

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Va… Čtěte více

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Ekonomika a administrativa je fúze mnoha různých oborů. Profesionálové jsou školeni v podnikání, makro a mikro ekonomie, finance, veřejného pořádku a jiných tématech, které jim pomohou analyzovat a pochopit, národní nebo globální finanční obraz.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Nalezeno v okrese Siegen-Wittgenstein, je město Siegen, který je domovem pro více než 100.000 obyvatel. S několika škol v rámci svých hranic, to je hlavní vzdělávací centrum hostí University ústředí Siegen.

Magisterské studium Ekonomika v Německo - Siegen - Veškeré informace o magisterském studiu Ekonomika v Německo - Siegen Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Siegen zde!

Méně
Další informace o studiu v Německu
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Universitat Siegen
Siegen, Německo

Magisterský titul v oboru „Controlling a řízení rizik“ vás připraví na vstup do financí a řízení rizik, stejně jako do státní pokladny nebo controllingu. Oblasti použití najde ... +

Magisterský titul v oboru „Controlling a řízení rizik“ vás připraví na vstup do financí a řízení rizik, stejně jako do státní pokladny nebo controllingu. Oblasti použití najdete ve společnostech, bankách a poradenském managementu. Popis práce určuje velká data, kybernetická rizika, technologie FinTech a stále přísnější regulační požadavky. Zvyšující se volatilita na trzích, ale také záporné úrokové sazby představují rostoucí výzvu pro správce, pokladníky a manažery rizik, jejichž oblasti činnosti se stále více přibližují. Magisterský titul v oboru „Controlling a řízení rizik“ reaguje na tyto měnící se požadavky na trhu práce a nabízí studentům přizpůsobitelný profil složený z pěti modulů řízení a pěti řízení rizik. -
Magistr
Němec
Říj 2021
Kampus