$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Ekonomika Moldavsko - Zde naleznete magisterské studium

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci. Ekonomika a správa je disciplína, která se zaměřuje na obou makro a mikro ekonomie. Odborníci jsou vyškoleni, aby pochopi… Čtěte více

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Ekonomika a správa je disciplína, která se zaměřuje na obou makro a mikro ekonomie. Odborníci jsou vyškoleni, aby pochopili oba, jak jednotlivé akce a masové trendy ovlivňují ekonomiku. Mnozí se specializují na konkrétních oblastí, jako je veřejný pořádek, podnikové ekonomiky a chování spotřebitelů.

Existuje několik státní a soukromé instituce vyššího vzdělávání v Moldavsku a rostoucí počet studentů. Nachází se na křižovatce několika kultur, Moldavsko je ideálním místem pro studenty, kteří doufají, že zvýšit jejich povědomí o kulturní rozdíly a plynulost v jednom z jazyků románských.  

Magisterské studium Ekonomika Moldavsko. Veškeré informace o magisterském studiu Ekonomika v Moldavsko. Kontaktujte školu zde!

Méně
Další informace o studiu Moldávie
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Academia de Studii Economice din Moldova
Kišiněv, Moldavsko

Finanční školení má širokou škálu příležitostí a úspěšná kariéra vyžaduje kvalitní školení, které může nabídnout pouze špičková univerzita.

Finanční školení má širokou škálu příležitostí a úspěšná kariéra vyžaduje kvalitní školení, které může nabídnout pouze špičková univerzita. -
Magistr
Rumunština
 
Moldova University Of European Studies
Kišiněv, Moldavsko

Ať už jste studentem nebo potenciálním studentem na Vysoké škole evropských studií v Moldavsku, jste vítáni na Ekonomické fakultě.

Ať už jste studentem nebo potenciálním studentem na Vysoké škole evropských studií v Moldavsku, jste vítáni na Ekonomické fakultě. -
Magistr
Angličtina, Rumunština, Ruština