$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Bankovnictví Moldavsko - Zde naleznete magisterské studium

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Va… Čtěte více

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

S Master in Banking míry budou studenti zkoumat důležité aspekty, jako je bankovnictví, analýzy rizik, investic, účetnictví, podnikové finance, a mnoho dalších. Kvalifikovaní odborníci s Master in Banking i nadále na vysoké poptávce.

Existuje několik státní a soukromé instituce vyššího vzdělávání v Moldavsku a rostoucí počet studentů. Nachází se na křižovatce několika kultur, Moldavsko je ideálním místem pro studenty, kteří doufají, že zvýšit jejich povědomí o kulturní rozdíly a plynulost v jednom z jazyků románských.  

Méně
Další informace o studiu Moldávie
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Academia de Studii Economice din Moldova
Kišiněv, Moldavsko

Finanční školení má širokou škálu příležitostí a úspěšná kariéra vyžaduje kvalitní školení, které může nabídnout pouze špičková univerzita.

Finanční školení má širokou škálu příležitostí a úspěšná kariéra vyžaduje kvalitní školení, které může nabídnout pouze špičková univerzita. -
Magistr
Rumunština