MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Zvukový design v Španělsko - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Zvukový design v Španělsko

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Kombinované studium magisterské studium Zvukový design v Španělsko - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Zvukový design v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Zvukový design, Španělsko Filter

Mistr v audiovizuálním designu a kreativitě

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
10 měsíce
španělština
Kampus

Prozkoumejte audiovizuální vesmír a získejte nástroje pro rozvoj kreativních projektů. Přistupuje k audiovizuálnímu jazyku z optiky a technik, jako jsou analogová a digitální ...

Čtěte více