MASTERSTUDIES

Magisterské studium Zahradní a krajinná architektura Portugalsko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Mistr v krajinářské architektury je míra s cílem zapojení studentů z oblasti urbanismu, ekologie a kultury. Studenti se seznámí městského plánování, navrhování inovativních postupů a technik, s cílem začlenit nejnovější materiály a technologie s designem ekologických a současné krajiny.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Magisterské studium Zahradní a krajinná architektura Portugalsko. Veškeré informace o magisterském studiu Zahradní a krajinná architektura v Portugalsko. Kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Zahradní a krajinná architektura, Portugalsko Filter

Mistr v zahradní krajině

University of Algarve
Magistr
Říj 2020
<
Denní studium
<
2 roky
10 Čvc 2020
Portuguese (Portugal)
Kampus

Hlavním cílem Mistra v krajinářské architektuře je formovat profesionály se širokým technickým a vědeckým zázemím v krajinářské architektuře as potřebnými schopnostmi vykonáva ...

Čtěte více