MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Zahradní a krajinná architektura v Oceánie - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Zahradní a krajinná architektura v Oceánie

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Zahradní architektura klade důraz na používání správných rostlin, vybavení, a design s cílem vytvořit venkovní prostor, který je zvláštní a funkční. Zahradních architektů pomoci plánovat a vikář parků a veřejné zeleně, často s pomocí inženýrů, dodavatelů, zahradníků a urbanisty.

Oceánie se skládá z ostrovů v jižní, západní a střední části Tichého oceánu, včetně Melanésie, Mikronésie a Polynésie. Termín je někdy rozšířena o Austrálii, Nový Zéland a Malay souostroví.

Kombinované studium magisterské studium Zahradní a krajinná architektura v Oceánie - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Zahradní a krajinná architektura v Oceánie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Oceánie zde!

2 Výsledky v Zahradní a krajinná architektura, Oceánie Filter

Mistr krajinné architektury

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology
Magistr
Úno 2021
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Staňte se lídrem a inovátorem v praxi krajinné architektury s tímto oceněným kurzem.

Čtěte více

Mistr krajinné architektury

University of Technology Sydney
Magistr
Úno 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Master of Landscape Architecture nabízí studentům možnost spolupracovat společně s oslavovanými odborníky z oceněných mezinárodních designových studií a předních odborníků v o ...

Čtěte více