MASTERSTUDIES

Magisterské studium Zahradní a krajinná architektura Itálie - Zde naleznete magisterské studium

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Pole krajinářské architektury zahrnuje programování, plánování, návrh a správu půdy a zelených ploch, většinou v městském prostředí. To často zahrnuje venkovních veřejných prostranství, jako jsou parky a náměstích, ale také to může zahrnovat práci v soukromém sektoru.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Magisterské studium Zahradní a krajinná architektura Itálie. Veškeré informace o magisterském studiu Zahradní a krajinná architektura v Itálie. Kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Zahradní a krajinná architektura, Itálie Filter

První úroveň magistr v zahradním designu

ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design
Itálie, Milán
Manažerské kurzy
Listopad 2019
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Evropský mistr 1. úrovně, potvrzený EABHES, který trvá jeden rok, je určen k tomu, aby poskytl solidní vzdělání, aby realizoval zelenou plochu, moudře likvidoval své prvky a o ...

Čtěte více