Dálkové magisterské studium Zahradní a krajinná architektura - Dálkové magisterské studium Zahradní a krajinná architektura hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Zahradní a krajinná architektura - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Zahradní a krajinná architektura

Zahradní a krajinná architektura

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Zahradní architektura se odkazuje na využití rostlin a otevřený prostor v tvůrčím a funkčním způsobem. Zahradních architektů může navrhnout areálu nemocnice, které podporují klid a relaxaci, nebo mohou pracovat navrhnout zelená střecha systém, který pomáhá společnostem ušetřit na vytápění a chlazení náklady.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Dálkové magisterské studium Zahradní a krajinná architektura - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Zahradní a krajinná architektura. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Master of Business Administration - MBA

Universidad UNIACC
Online forma Denní studium 18 měsíců May 2019 Chile Santiago

Universidad UNIACC MBA bude schopen rozvíjet vedoucí postavení v složitých národních a mezinárodních organizacích. Očekává se, že na konci svého výcvikového procesu dosáhnou tohoto vedení pomocí různých nástrojů a strategických dovedností, založených na jejich solidní tvorbě v různých oblastech vrcholového managementu. [+]

Universidad UNIACC MBA bude schopen rozvíjet vedoucí postavení v složitých národních a mezinárodních organizacích. Očekává se, že na konci svého výcvikového procesu dosáhnou tohoto vedení pomocí různých nástrojů a strategických dovedností, založených na jejich solidní tvorbě v různých oblastech vrcholového managementu.

Současně bude sloužit organizacím pro jejich manažerské dovednosti a dovednosti zaměřené na řešení problémů, vyjednávání, komunikaci, týmovou práci a vedení, se strategickou vizí, která jim umožní čelit výzvám globálního, měnícího se prostředí a vysoce konkurenceschopné.

vstupní požadavkyChilské i zahraniční žadatelé vstupující Masters v Universidad UNIACC musí předložit svůj bakalářský titul nebo profesionální, originální a legalizoval než se notáře, úroveň a obsah studijních programech jsou rovnocenné těm, které požadují, aby získal bakalářský titul. V případě zahraniční žadatel musí předložit jejich akademický titul nebo profesionální titul apostil nebo potvrzena chilské konzulátu v zemi původu a Ministerstva zahraničních věcí ČR v Chile.Představovat jasný a čitelný fotokopii obou stran občanského průkazu.Splňují-li ostatní podmínky pro přijetí stanovené univerzity pro daného programu.Popis režimu... [-]