$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Kombinované studium Kybernetická bezpečnost Saint Pölten

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.Mistr v kybernetické bezpečnosti je titul, který poskytuje postupy a technické nástroje k prevenci, potírání a zotavit se z kybernetických útoků a incidentů. Absolventi b… Čtěte více

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Mistr v kybernetické bezpečnosti je titul, který poskytuje postupy a technické nástroje k prevenci, potírání a zotavit se z kybernetických útoků a incidentů. Absolventi budou mít znalosti k ochraně a organizace počítačové aktiva.

Rakousko bude vystavovat studenty s různými této země 's "vynikající " kultury. Rakousko je vynikající volbou studium v ​​zahraničí pro studenty se zájmem v německém jazyce.

Město infrastruktura byla rychle roste, a to má za následek i růst vzdělávacích zařízení a středisek. Některé z těchto zařízení patří Pölten University of Applied Sciences, filozoficko-teologické univerzity a mnoho dalších.

Kombinované studium Kybernetická bezpečnost v Saint Pölten. Získejte všechny informace o Kombinované studium Kybernetická bezpečnost a obraťte se na školu přímo v Saint Pölten!

Méně
Další informace o studiu v Rakousku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
St. Pölten University of Applied Sciences
Saint Pölten, Rakousko

Silná závislost na digitálních technologiích ve všech oblastech života a podnikání vyžaduje bezpečné a odolné informační a komunikační systémy. Náš nový magisterský studijní p ... +

Silná závislost na digitálních technologiích ve všech oblastech života a podnikání vyžaduje bezpečné a odolné informační a komunikační systémy. Náš nový magisterský studijní program v anglickém jazyce je ideální přípravou na činnost v odvětví kybernetické bezpečnosti a odolnosti, které je velmi žádoucí. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
2 roky
Angličtina
Zář 2022
Kampus