MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované studium Kybernetická bezpečnost Rakousko zde

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Jako další části světa se spoléhá na připojení prostřednictvím počítačů, nebezpečí krádeže a poškození zaměřené na narušení sítě, software nebo hardware roste. Cyber ​​bezpečnost je obor, který se musí rychle přizpůsobovat měnícím se technologie a obavy o bezpečnost tím, že chrání počítač na všech úrovních.

Rakousko bude vystavovat studenty s různými této země 's "vynikající " kultury. Rakousko je vynikající volbou studium v ​​zahraničí pro studenty se zájmem v německém jazyce.

Nejlepší Kombinované studium Kybernetická bezpečnost v Rakousko. Získejte všechny informace o Kombinované studium Kybernetická bezpečnost a kontaktujte školu v Rakousko!

2 Výsledky v Kybernetická bezpečnost, Rakousko Filter

Mistr v kybernetické bezpečnosti a odolnosti

St. Pölten University of Applied Sciences
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
30 Dub 2021
Angličtina
Kampus

Silná závislost na digitálních technologiích ve všech oblastech života a podnikání vyžaduje bezpečné a odolné informační a komunikační systémy. Náš nový magisterský studijní p ...

Čtěte více

MSc z Umělé inteligence a Kybernetické bezpečnosti

University of Klagenfurt - Faculty of Technical Sciences
Magistr
01 Říj 2021
<
Denní studium
<
4 semestry
31 Čvc 2021
Angličtina
Kampus

MSc v oboru umělé inteligence a kybernetické bezpečnosti poskytuje studentům spolehlivé porozumění oběma disciplínám. Klade velký důraz na jejich průnik a na sociální, etické ...

Čtěte více