MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované studium Kybernetická bezpečnost Nizozemsko zde

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Magisterský titul v oboru Cyber ​​Security poskytuje znalosti za účelem ochrany organizace informačních aktiv. Studenti se seznámí s organizační postupy a technické nástroje k prevenci, potírání a zotavit se z kybernetických útoků a incidentů.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Nejlepší Kombinované studium Kybernetická bezpečnost v Nizozemsko. Získejte všechny informace o Kombinované studium Kybernetická bezpečnost a kontaktujte školu v Nizozemsko!

3 Výsledky v Kybernetická bezpečnost, Nizozemsko Filter

MSC Cyber ​​Security

Leiden University
MSc
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Program výkonného magistra v oboru Cyber ​​Security zaujme multidisciplinární přístup, který vám pomůže rozvíjet efektivní a udržitelné řešení kybernetických rizik a ohrožení. ...

Čtěte více

Magistr z kybernetické bezpečnosti (CSE) \ t

EIT Digital Master School
Magistr
31 Srp 2021
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

V rámci EIT Digital považujeme kybernetickou bezpečnost za jeden ze základních kamenů vytváření bezpečné a inkluzivní digitální společnosti. Všudypřítomnost digitálních techno ...

Čtěte více

Mistr v kybernetické bezpečnosti

International Management Forum Academy
Magistr
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus
Online forma

Získejte globální uznání Cyber ​​Security s magisterským diplomem Cyber ​​Security!

Čtěte více