MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované studium Kybernetická bezpečnost Estonsko zde

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Se vznikem počítačové kriminality, svět potřebuje profesionály zabezpečit výpočetní a dělat prohlížení a práci bezpečné a uživatelsky přívětivé pro lidi. Proto Masters in Cyber ​​Security je na vzestupu studijní program a absolventi dělat dobré peníze.

Estonsko je mimo jiné známý pro své lesy (které tvoří téměř polovinu území), a za to, že jedinou zemí v Evropě s téměř úplné pokrytí 4G sítě. Estonsko poskytuje na vysoké úrovni a mezinárodně uznávané vzdělání, a mnoho univerzit v zemi studijních programů nabízí v angličtině.

Nejlepší Kombinované studium Kybernetická bezpečnost v Estonsko. Získejte všechny informace o Kombinované studium Kybernetická bezpečnost a kontaktujte školu v Estonsko!

2 Výsledky v Kybernetická bezpečnost, Estonsko Filter

MSc v kybernetické bezpečnosti

Tallinn University of Technology
MSc
30 Srp 2021
<
Denní studium
<
2 roky
15 Bře 2021
Angličtina
Kampus

Program poskytuje studentům základní dovednosti v širokých aspektech bezpečnosti informačních systémů a specializovaných dovedností ve vybrané specializaci.

Čtěte více

Mistři v kybernetické bezpečnostní inženýrství

Estonian Information Technology College
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Vzdělání: vysokoškolské vzdělání profesní

Čtěte více