$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Kombinované studium Kybernetická bezpečnost Estonsko zde

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.Se vznikem počítačové kriminality, svět potřebuje profesionály zabezpečit výpočetní a dělat prohlížení a práci bezpe… Čtěte více

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Se vznikem počítačové kriminality, svět potřebuje profesionály zabezpečit výpočetní a dělat prohlížení a práci bezpečné a uživatelsky přívětivé pro lidi. Proto Masters in Cyber ​​Security je na vzestupu studijní program a absolventi dělat dobré peníze.

Estonsko je mimo jiné známý pro své lesy (které tvoří téměř polovinu území), a za to, že jedinou zemí v Evropě s téměř úplné pokrytí 4G sítě. Estonsko poskytuje na vysoké úrovni a mezinárodně uznávané vzdělání, a mnoho univerzit v zemi studijních programů nabízí v angličtině.

Nejlepší Kombinované studium Kybernetická bezpečnost v Estonsko. Získejte všechny informace o Kombinované studium Kybernetická bezpečnost a kontaktujte školu v Estonsko!

Méně
Další informace o studiu v Estonsku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Estonian Information Technology College
Tallinn, Estonsko

Vzdělání: vysokoškolské vzdělání profesní

Vzdělání: vysokoškolské vzdělání profesní -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
3 roky
Angličtina
Kampus