MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované studium Kybernetická bezpečnost Řecko zde

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Pole, která nadále roste poptávka je kybernetická bezpečnost. Jakékoli průmyslu nebo individuální vodivé transakcích prováděných prostřednictvím internetu může být vystaven potenciálním ohrožení hardwaru i softwaru. Kybernetické bezpečnostní specialisté potřebují být o krok napřed z pachatelů chránit veřejný a soukromý sektor.

Řecko, oficiálně Helénská republika nebo Hellas jak požadoval od pradávna, je země v jihovýchodní Evropě. Podle sčítání lidu 2011, Řecko 's populace je kolem 11 milionů.

Nejlepší Kombinované studium Kybernetická bezpečnost v Řecko. Získejte všechny informace o Kombinované studium Kybernetická bezpečnost a kontaktujte školu v Řecko!

2 Výsledky v Kybernetická bezpečnost, Řecko Filter

MBA s důrazem na kybernetickou bezpečnost, digitální marketing, správu zdravotnictví, řízení projektů

Webster University Greece
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Staňte se nejúčinnějším manažerem, lídrem a intrapreneurem, jakým můžete být s Walker MBA. Náš studijní program vás naučí, co potřebujete vědět, abyste mohli mít významný dopa ...

Čtěte více

MSc v oboru komunikací a kybernetické bezpečnosti

International Hellenic University (IHU)
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
14&nbsp;-&nbsp;26 měsíce
Angličtina
Kampus

Každá moderní organizace čelí bezpečnostní rizika, která ohrožují jejich cenná aktiva; a proto je nezbytné navrhnout bezpečné informační a komunikační systémy na ochranu proti ...

Čtěte více