Dálkové magisterské studium Wireless Communication - Dálkové magisterské studium Wireless Communication hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Wireless Communication - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Wireless Communication

Wireless Communication

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Dálkové magisterské studium Wireless Communication - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Wireless Communication. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Masters V Bezdrátových Komunikačních Systémech

Open University Of Cyprus
Online forma Denní studium Kombinované 2 let September 2018 Kypr Kypr Online + 1 více

Účelem tohoto programu absolventa ‚bezdrátových komunikačních systémech„, je propagace zásad pro konstrukci a provoz mobilní a jiné bezdrátové širokopásmové komunikační systémy (např 2G / 3G / 4G, 802). Program se vztahuje na konstrukční zásady, jejich architekturu, jejich dimenzování, zabezpečení a příklady aplikací a služeb. [+]

Účelem tohoto programu absolventa 'Wireless Communication Systems' je prosazovat zásady navrhování a provozování mobilní a jiné bezdrátové širokopásmové komunikační systémy (např 2G / 3G / 4G, 802). Program se vztahuje na konstrukční zásady, jejich architekturu, jejich dimenzování, zabezpečení a příklady aplikací a služeb. Program učí tyto specializované znalosti, teorie, technologie a techniky potřebné pro návrh mobilních systémů (např GSM, UMTS, LTE, atd.), A další bezdrátové širokopásmové malé, střední sítě, a ve velkém měřítku.

Studenti budou mít také možnost aplikovat teoretické poznatky, které získali prostřednictvím specializovaných sekcích dílen.... [-]