Dálkové magisterské studium Wireless Communication - Dálkové magisterské studium Wireless Communication hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Wireless Communication - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Wireless Communication

Wireless Communication

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Dálkové magisterské studium Wireless Communication - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Wireless Communication. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Master V Bezdrátových Komunikačních Systémech

Open University Of Cyprus
Online forma Denní studium Kombinované 2 let September 2018 Kypr Cyprus Online + 1 více

Cílem postgraduálního programu "Bezdrátové komunikační systémy" je podpořit zásady, kterými se řídí návrh a provoz mobilních a jiných bezdrátových širokopásmových telekomunikačních systémů (např. 2G / 3G / 4G, 802). Program zahrnuje principy návrhu, jejich architektury, jejich dimenzování, bezpečnostní otázky a příklady aplikací a služeb. [+]

Cílem postgraduálního programu "Bezdrátové komunikační systémy" je podpořit zásady, kterými se řídí návrh a provoz mobilních a jiných bezdrátových širokopásmových telekomunikačních systémů (např. 2G / 3G / 4G, 802). Program zahrnuje principy návrhu, jejich architektury, jejich dimenzování, bezpečnostní otázky a příklady aplikací a služeb. Program učí ty specializované znalosti, teorie, technologie a techniky potřebné pro návrh mobilních telefonních systémů (např. GSM, UMTS, LTE atd.) A dalších malých, středních a velkých bezdrátových širokopásmových sítí.

Studenti budou mít také možnost uplatnit teoretické znalosti, které získají prostřednictvím specializovaných modulů laboratoří.... [-]


Master V Internetu Věcí (IoT) (UPC-VIU)

VIU Valencian International University
Online forma 1 rok October 2018 Španělsko Valencia Barcelona Madrid Kolumbie Bogotá Peru Lima Ekvádor Quito + 7 více

Internet věcí (Internet of Things) je vznikající pole s velkým potenciálem pro uplatnění, protože v dnešní společnosti směřuje k technologickému modelu, kde je vše propojeno. Společnost proto má důležitou potřebu odborníků ve věcech internetu, které budou v blízké budoucnosti exponenciálně růst. [+]

Internet věcí (Internet of Things) je vznikající pole s velkým potenciálem pro uplatnění, protože v dnešní společnosti směřuje k technologickému modelu, kde je vše propojeno. Společnost proto má důležitou potřebu odborníků ve věcech internetu, které budou v blízké budoucnosti exponenciálně růst.

Definice programu

Mistr v IoT přináší znalosti a zkušenosti v nejrůznějších oblastech, všechny související s technologií propojení všech typů zařízení. V programu budou prohlubovány v oblastech jako jsou telekomunikace (wifi, 5G / LTE), v senzorech, analýze a vizualizaci dat, umělé inteligenci a programování.

Co dělá tento mistr jedinečný?Kompletní pohled na ekosystém IOT a jeho komponent.Vyučují odborníci v každé oblasti.Zaměřuje se na praktické uplatnění znalostí.100% online, včetně laboratoří.Pracovní příležitosti... [-]