$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Dálkové Vzdělávání učitelů Iowa

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu. Jednotlivci, kteří chtějí vstoupit do oblasti vzdělávání, se mohou zaměřit na program pro vzdělávání učitelů. S těmito programy mohou studenti být připraveni vstoupit do oblasti v… Čtěte více

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Jednotlivci, kteří chtějí vstoupit do oblasti vzdělávání, se mohou zaměřit na program pro vzdělávání učitelů. S těmito programy mohou studenti být připraveni vstoupit do oblasti výuky a pracovat se studenty mezi třídou K-12. Instrukce mohou zahrnovat řízení ve třídě, učební techniky a předměty základního učebního plánu. 

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Dálkové Vzdělávání učitelů v Iowa. Získejte všechny informace o Dálkové Vzdělávání učitelů a obraťte se na školu přímo v Iowa!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Buena Vista University School of Communication and Arts
Storm Lake, Spojené státy americké

Online program Master of Education - Teacher Leadership, Curriculum, and Instruction poskytuje čtyři trasy určené pro pracující učitele usilující o rozvoj kariéry ve třídě. ... +

Online program Master of Education - Teacher Leadership, Curriculum, and Instruction poskytuje čtyři trasy určené pro pracující učitele usilující o rozvoj kariéry ve třídě. -
Magistr
Angličtina
Online forma