Kombinované magisterské studium Veřejná správa v Francie - Ile-de-France - Kombinované magisterské studium Veřejná správa v Francie - Ile-de-France hledejte zde!

Kombinované magisterské studium Veřejná správa v Francie - Ile-de-France - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Veřejná správa v Francie - Ile-de-France

Veřejná správa

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Master in Public Management umožní studentům důkladné pochopení vývoje a veřejné politiky. Tímto způsobem budou studenti schopni sloužit jako manažeři nebo vedoucí v různých institucích souvisejících vládních nebo neziskových organizací.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Kombinované magisterské studium Veřejná správa v Francie - Ile-de-France - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Veřejná správa v Francie - Ile-de-France Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Ile-de-France zde!

Čtěte více

Magistr Ve Veřejné Správě

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración
Campus forma Kombinované 18 měsíců October 2018 Francie Paris

Master in Public Management (MGP), je přispět k lepšímu fungování veřejného sektoru, neziskových organizací a veřejných vztahů ... [+]

Mistr ve veřejné správy

Master in Public Management (MGP), je přispět k lepšímu fungování veřejného sektoru, nevládní organizace a partnerství veřejného a soukromého sektoru prostřednictvím vytvoření lidí zavázala k zemi a vědomí, že dosažení společného cíle Záleží na kvalitě konstrukce a n vlnovky, nebo provedení a realizaci veřejných politik.

&nbsp

Master in Public Management nabízí správnou kombinaci moderních konceptů a technik v oblasti řízení a veřejné politiky organizace a procesů vést, vyjednávat, zvládat konflikty a vytvářet efektivní změny v institucích, které konsensu. Tento program klade důraz na neustálé spojení, které musí existovat mezi cíli, dobrých životních podmínek obyvatel a jak má člověk nutně musí být kombinovány k vytvoření požadovaných výsledků z finančních a lidských zdrojů na podmínky prostředí, které ovlivňují možnosti pro opravdovou transformaci společnosti. ... [-]