MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Vědy o Zemi v Austrálie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Vědy o Zemi v Austrálie

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Věd o Zemi by mohl být obecně definovány jako subjekty, které se týkají fyzických realitu planety. Studenti se zapsal do tohoto typu programu, by se dalo očekávat setkat různé předměty, jako je geologie, seismologie a krystalografie.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Kombinované magisterské studium Vědy o Zemi v Austrálie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Vědy o Zemi v Austrálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Vědy o Zemi, Austrálie Filter

Mistr Země a Environmentálních Věd

University of Wollongong
Austrálie, Wollongong + 1 Více
Manažerské kurzy
01 Jul 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
2 roky
30 Jun 2019
Angličtina
Campus forma

Mistr Země a Environmentálních věd je určen pro studenty, kteří chtějí rozšířit své znalosti a diverzifikovat své dovednostní základny v rámci různých sub-disciplín Země a živ ...

Čtěte více

Master věd o Zemi (rozšířené) (mes)

The Australian National University | Science
Austrálie, Canberra
Manažerské kurzy
01 Jan 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Campus forma

Věda o Zemi se zabývá složitými systémy a procesy, které formují naši planetu.

Čtěte více