MASTERSTUDIES

Magisterské studium Vědecká studia v Spojené království - Dundee - Zde naleznete magisterské studium Vědecká studia v Spojené království - Dundee

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Student, který vstupuje do oboru vědních studií, může vykonávat mnoho různých kariér. Tato disciplína zkoumá různé aspekty vědy a jejich vztah ke společnosti. Možnosti zaměstnání zahrnují výzkumníka, kolegy z bioetiky, obhájce životního prostředí nebo lékaře.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Dundee, jeden z větších měst ve Skotsku, má populaci studenta ve výši přibližně 17 tisíc. K dispozici jsou tři univerzity a vysoké školy, a oni jsou známí pro výzkum biomedicínských oborů, onkologie a počítačových her.

Magisterské studium Vědecká studia v Spojené království - Dundee - Veškeré informace o magisterském studiu Vědecká studia v Spojené království - Dundee Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Dundee zde!

1 Výsledky v Vědecká studia, Dundee Filter

Masters výzkumných stupňů

Abertay University
Magistr
<
Denní studium
Kampus

Jedná se o jeden rok (tři semestry) výzkumný program, který bude probíhat pod dohledem jednoho nebo více z našich členů fakulty.

Čtěte více