MASTERSTUDIES

Magisterské studium Vědecká studia v Střední Amerika a Karibik - Zde naleznete magisterské studium Vědecká studia v Střední Amerika a Karibik

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Studie vědy zkoumají sociální, historické a filozofické otázky pomocí pozorování a experimentování. Studenti v této oblasti mají příležitost naučit se různým metodologiím a pak si často mohou vybrat téma, na kterém se bude výzkum provádět.

Střední Amerika je centrální geografické oblasti of the Americas. Je to nejjižnější, Isthmian část severoamerického kontinentu, který se napojí na jižní Ameriky na jihovýchodě.

Magisterské studium Vědecká studia v Střední Amerika a Karibik - Veškeré informace o magisterském studiu Vědecká studia v Střední Amerika a Karibik. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Střední Amerika a Karibik zde!

1 Výsledky v Vědecká studia, Střední Amerika a Karibik Filter

M. Ed. ve všeobecné vědě

American University Of Puerto Rico
Magistr
španělština

Tato specialita reaguje na potřebu vyškolit učitele přírodovědných předmětů, kteří jsou adekvátně připraveni z koncepčního a metodického hlediska, aby mohli efektivně fungovat ...

Čtěte více