MASTERSTUDIES

Magisterské studium Vědecká studia v Portoriko - Hato Tejas - Zde naleznete magisterské studium Vědecká studia v Portoriko - Hato Tejas

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Student, který vstupuje do oboru vědních studií, může vykonávat mnoho různých kariér. Tato disciplína zkoumá různé aspekty vědy a jejich vztah ke společnosti. Možnosti zaměstnání zahrnují výzkumníka, kolegy z bioetiky, obhájce životního prostředí nebo lékaře.

Existuje několik instituce vyššího vzdělávání po celém nachází Puerto Rico, s University of Puerto Rico je nejstarší a největší. Jako území Spojených států, občané mohou mít přístup k dalším příležitostem pro vzdělávání.

Magisterské studium Vědecká studia v Portoriko - Hato Tejas - Veškeré informace o magisterském studiu Vědecká studia v Portoriko - Hato Tejas Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portoriko - Hato Tejas zde!

1 Výsledky v Vědecká studia, Hato Tejas Filter

M. Ed. ve všeobecné vědě

American University Of Puerto Rico
Magistr
španělština

Tato specialita reaguje na potřebu vyškolit učitele přírodovědných předmětů, kteří jsou adekvátně připraveni z koncepčního a metodického hlediska, aby mohli efektivně fungovat ...

Čtěte více