Filter
Magisterské studium
Evropa Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Výzkum vzdělávání v Evropa - Zde naleznete magisterské studium Výzkum vzdělávání v Evropa

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Magisterské studium Výzkum vzdělávání v Evropa - Veškeré informace o magisterském studiu Výzkum vzdělávání v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Výzkum vzdělávání, Evropa

University of Stirling

Tento inovační magisterský kurz vás připravuje na kariéru v oblasti vzdělávacího výzkumu, ať už máte v plánu pokračovat v doktorském studiu, nebo podniknout výzkum v jiný ... [+]

Přehled

Tento inovační magisterský kurz vás připravuje na kariéru v oblasti vzdělávacího výzkumu, ať už máte v plánu pokračovat v doktorském studiu, nebo podniknout výzkum v jiných směrech.

Pod odborným vedením našeho týmu předních akademiků rozvíjíte širokou škálu výzkumných dovedností. Naučíte se navrhnout a naplánovat výzkumné projekty a shromažďovat, analyzovat, interpretovat a hlásit kvalitativní a kvantitativní údaje. V době, kdy absolvujete, budete mít hlubší pochopení teoretických, etických, politických a srovnávacích aspektů provádění výzkumu v oblasti vzdělávání.

Předmět zahrnuje také digitální metodiky a budete se angažovat v nejnovějších výzkumných projektech, které v současné době provádí pracovníci Fakulty sociálních věd.... [-]

Spojené království Stirling
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 27 měsíce
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Tampere University

Program magisterského studijního programu Erasmus Mundus ve výzkumu a inovacích ve vysokém školství (MARIHE) se zaměřuje na řízení vysokoškolského vzdělávání, výzkumu a i ... [+]

Příprava na vyšší vzdělávání pro budoucnost

Schopnost převzít vedoucí úlohu při rozvoji institucí.

Instituce ve vysokoškolském vzdělávání, výzkumu a inovacích hrají ústřední roli v rozvoji společností a ekonomik. Podporují hospodářský růst, posilují technologický pokrok a zvyšují tvorbu pracovních míst. Kromě toho vysokoškolské instituce přispívají k osobnímu rozvoji jednotlivců a pomáhají vzdělávat proaktivní občany ve společnosti. Aby tyto instituce dosáhly co nejlepších výsledků, vyžadují moderní a efektivní řízení.

Program magisterského studijního programu Erasmus Mundus ve výzkumu a inovacích ve vysokém školství (MARIHE) se zaměřuje na řízení vysokoškolského vzdělávání, výzkumu a inovací. Poskytuje studentům kompetence, aby působili jako zástupci změn, kteří jsou schopni převzít vedoucí úlohu při rozvoji institucí.... [-]

Finsko Tampere
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině