$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Výstavní design Itálie - Zde naleznete magisterské studium

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.  Výstava Design je zvážení všech prvků umělecké, obchodní nebo divadelní představení a vypracování plánu na základě těchto úda… Čtěte více

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Výstava Design je zvážení všech prvků umělecké, obchodní nebo divadelní představení a vypracování plánu na základě těchto údajů. Programy v této věci za cíl připravit budoucí kurátory a manažery událostí pro jejich kariéry.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Magisterské studium Výstavní design Itálie. Veškeré informace o magisterském studiu Výstavní design v Itálie. Kontaktujte školu zde!

Méně
Další informace o studiu v Itálii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
Scuola Italiana Design (SID)
Padova, Itálie

One-rok Master in Creative designu umožňuje studentům experimentovat s praxí své profese, jako kreativních produktů designérů.

One-rok Master in Creative designu umožňuje studentům experimentovat s praxí své profese, jako kreativních produktů designérů. -
Magistr
Denní studium
Angličtina
Kampus