MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované studium Výpočetní technika Itálie zde

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Computing zahrnuje činnosti, které vyžadují, použití nebo vytvářet algoritmy prostřednictvím strojů jako jsou počítače. Pole zahrnuje různé studie a témat, včetně softwarové inženýrství, informační systémy, počítačové vědy, výpočetní techniky a informačních technologií.

 

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Nejlepší Kombinované studium Výpočetní technika v Itálie. Získejte všechny informace o Kombinované studium Výpočetní technika a kontaktujte školu v Itálie!

2 Výsledky v Výpočetní technika, Itálie Filter

Mistr V Výpočetní Vědy

Free University of Bozen-Bolzano
Magistr
Říj 2021
<
Denní studium
<
2 roky
28 Dub 2021
Angličtina
Kampus

Náš magisterský program vám poskytne klíčové kompetence, které budete potřebovat k vývoji informačních systémů nové generace používaných k popisu a správě dat, objevování nový ...

Čtěte více

Mistr ve vědě o datech

University of Trieste
Magistr
Říj 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Magisterský titul v oblasti vědy o datových a vědeckých výpočtech (DSSC) se zaměřuje na odbornou přípravu profesionálů z budoucnosti: experti, kteří mají vysokou poptávku kvůl ...

Čtěte více