Filter
Magisterské studium
Hongkong Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Najděte nejlepší Kombinované Výpočetní matematika Hongkong zde

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Hong Kong je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí Čínské 'lidové republiky Číny, jiné bytí Macau.

Nejlepší Kombinované Výpočetní matematika v Hongkong. Získejte všechny informace o Kombinované Výpočetní matematika a kontaktujte školu v Hongkong!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Výpočetní matematika, Hongkong

The Hong Kong University of Science and Technology

Tato koncentrace je určena pro studenty postgraduálního výzkumu, kteří mají zájem o výzkum v oblasti výzkumu souvisejícího s výpočty. Studenti se mohou zapsat do určité d ... [+]

Kombinované Výpočetní matematika Hongkong.

Vědecké výpočty patří mezi nejrychleji rostoucí multidisciplinární výzkumnou oblast a slouží jako most mezi tradičními oblastmi teoretických a experimentálních věd.

Výpočtový výzkum zahrnuje mnoho oblastí vědy a techniky. Multidisciplinární povaha výpočetní vědy a její rozsáhlý rozsah znamená, že její výcvik a výzkum lze nejlépe integrovat do různých oborů, aby studenti získali pevné základy znalostí v cílených oblastech.

Tato koncentrace je určena pro studenty postgraduálního výzkumu, kteří mají zájem o výzkum v oblasti výzkumu souvisejícího s výpočty. Studenti se mohou zapsat do určité disciplíny pro výzkum se zvláštním zaměřením na vědecké výpočty.... [-]

Hongkong
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
2 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině