MASTERSTUDIES

Magisterské studium Urbanismus Turecko - Zde naleznete magisterské studium

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Studenti urbanismu naučit plánování obcí s ohledem na využívání půdy. Ti, kteří pracují v oblasti urbanismu typicky podstoupit nejrůznější studie zahrnující architektura, urbanismus, Krajina, inženýrství a příbuzných oborů.

Vysoké školy v Turecku, poskytovat buď dva nebo čtyři roky vzdělávání vysokoškolské studium, zatímco magisterské programy trvat minimálně dva roky. Tam je asi 820 vysokoškolskými institucemi v Turecku, včetně 76 univerzit s celkovou zahraničních studentů více než 1 milion. Kvalita vzdělávání na tureckých univerzitách značně liší, některé poskytující vzdělání a zařízení na stejné úrovni s mezinárodně uznávanými škol.

Magisterské studium Urbanismus Turecko. Veškeré informace o magisterském studiu Urbanismus v Turecko. Kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Urbanismus, Turecko Filter

Master of urbanismu

Izmir Institute of Technology
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 semestry
Kampus

İzmir Institute of Technology je jedna ze dvou institucí vyššího vzdělání v Turecku, které nabízejí anglické jazykové poučení v City a územní plánování.

Čtěte více

Mistr v pokročilém architektonického návrhu

Izmir University of Economics
MSc
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Urban zastavěné prostředí se transformuje na místním i globálním měřítku vzhledem k pokroku v oblasti informačních a stavebním technologiím. Dopad této transformace na každode ...

Čtěte více