MASTERSTUDIES

Magisterské studium Urbanismus Německo - Zde naleznete magisterské studium

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Urban design je multidisciplinární praxe, která se plánuje fyzické makeup městech a obcích. Studenti mají možnost dozvědět se aspektů disciplínách městského plánování, architektonické a krajinářská architektura, mezi ostatními.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Magisterské studium Urbanismus Německo. Veškeré informace o magisterském studiu Urbanismus v Německo. Kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Urbanismus, Německo Filter

Mistr evropských městských studií (EU)

Bauhaus-Universität Weimar
Německo, Výmar
Manažerské kurzy
01 Oct 2020
<
Denní studium
<
4 semestry
15 May 2020
Angličtina
Campus forma

Evropské městské studie reagují na dynamické transformační procesy, které ovlivňují městské prostory na počátku 21. století.

Čtěte více

Mistr v architektuře a městském designu

Technical University of Liberec
Česká republika, Liberec + 4 Více
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
2 roky
31 Mar 2019
Angličtina
Campus forma

Absolventem je architekt s všestranným výcvikem v architektonické struktuře, interiérech a urbanistických pracích. Studium končí závěrečnou státní zkouškou, jejíž součástí jso ...

Čtěte více

Pochod v architektonickém návrhu (mezinárodní)

University of Strathclyde: Faculty of Engineering
Spojené království, Glasgow + 4 Více
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
01 Sep 2016
Angličtina
Campus forma

Tento dvouletý kurz je určen pro zahraniční studenty, kteří hledají náročné studijního programu, který splňuje Královského institutu britských architektů (RIBA) Část 2 vzděláv ...

Čtěte více