Magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Michigan, MI - Magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Michigan, MI hledejte zde!

Magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Michigan, MI - Zde naleznete magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Michigan, MI

Umění

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Program výtvarného umění může zahrnovat širokou škálu témat. Jako příklady tříd, které studenti mohou být vystaveny, jsou digitální umění, umělecká kritika a teorie, dějiny umění, keramiku, malířství, sochařství, kreslení, fotografování a umění předvádění.

USA zůstává světově nejpopulárnější destinací pro zahraniční studenty. Univerzity v USA dominují světového žebříčku a země nabízí také širokou škálu zajímavých studijních míst. State University systémy jsou částečně dotovány státními vládami, a může mít mnoho kampusy šíří po celém státě, se stovkami tisíc studentů.

Michigan je středozápadní stát USA. Název je odvozen od francouzského slova znamenat velkou vodu nebo velkého jezera. Cestovní ruch je jedním z hlavních průmyslových odvětví státu. Tam jsou četné univerzity a soukromé vysoké školy se rozšířily po celé zemi. Více než 10 vysokých škol jsou klasifikovány a výzkumných univerzit.

Magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Michigan, MI - Veškeré informace o magisterském studiu Umění v Spojené státy americké - Michigan, MI Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Michigan, MI zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Umění Spojené státy americké Michigan, MI země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr Spojené státy americké místo.

or search for similar programs here