Magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Michigan, MI - Magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Michigan, MI hledejte zde!

Magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Michigan, MI - Zde naleznete magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Michigan, MI

Umění

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Program výtvarného umění nabízí studentům možnost studovat širokou škálu různých uměleckých médií. Příklady tříd jsou teorii barev, design 2-D, animace, design 3-D, grafika, hudební teorie, počítačových aplikací a webdesignu.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Michigan je středozápadní stát USA. Název je odvozen od francouzského slova znamenat velkou vodu nebo velkého jezera. Cestovní ruch je jedním z hlavních průmyslových odvětví státu. Tam jsou četné univerzity a soukromé vysoké školy se rozšířily po celé zemi. Více než 10 vysokých škol jsou klasifikovány a výzkumných univerzit.

Magisterské studium Umění v Spojené státy americké - Michigan, MI - Veškeré informace o magisterském studiu Umění v Spojené státy americké - Michigan, MI Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Michigan, MI zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v Magistr Umění Spojené státy americké Michigan, MI země. Vyzkoušejte naše kategorie Magistr Spojené státy americké místo.

or search for similar programs here